ÇALKAVUR’A VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Emeklilik sebebiyle İl Emniyet Müdürlüğü görevini 7 Haziran’da bırakacak olan Yusuf Çalkavur için, mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenlediİ...

BÜYÜT

Emeklilik sebebiyle İl Emniyet Müdürlüğü görevini 7 Haziran’da bırakacak olan Yusuf Çalkavur için, mesai arkadaşları tarafından veda yemeği düzenledi

İlimizde yaklaşık iki yıldır büyük bir başarıyla görevini sürdüren İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, 7 Haziran tarihinde emekliye ayrılacak. Emniyet mensupları tarafından Çalkavur için veda yemeği düzenlendi. Seka Park Özsar Restaurant'ta düzenlenen veda yemeğine; emniyet müdür yardımcıları, ilçe emniyet müdürleri, şube müdürleri ve emniyet amirleri katıldı.
ALİ ŞAHİNLİ, TEŞEKKÜR ETTİ
Hep birlikte sohbet ederek yemeklerini yiyen emniyet mensupları adına, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ali Şahinli kısa bir konuşma yaptı. Şahinli, “Geçen zaman zarfında emniyet müdürümüzden çok şeyler öğrendik ve tecrübelerinden istifade ettik. Kendisi bize her zaman ışık oldu. Yol göstericiliğinden ötürü teşkilatım adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi.
BİZE BİRLİK YAKIŞIR
Konuşmasının ardından Şahinli, tüm personel adına Çalkavur'a hediye takdim etti. Verilen hediyeden dolayı duygulanan Çalkavur ise, “Bu teşkilata birlik ve beraberliği yükseltmek yakışır. Mensubu olmaktan iftihar ettiğim bu teşkilattan kısmetse 7 Haziran'da emekli olacağım. 1975'te bu teşkilata girdim. Kısmet oldu ve bugün burada sizlerle birlikteyim” diye konuştu.
TEŞKİLAT VE TÜM HALKI ÇOK SEVİYORUM
Gücünün yettiği kadar halka hizmet ettiğini ifade eden Çalkavur, “Teşkilatımı ve tüm arkadaşlarımı gerçekten çok seviyorum. Her zaman tek bir isteğim oldu. Halkımıza iyi hizmet etmeyi nasihat ettim. Birileri zirveye sürünerek gitmiştir, birileri de uçarak. Biz zirveye her zaman tırmanarak çıktık. Çalışmalarımızın takdirini halkımıza bırakıyorum” şeklinde konuştu.
HELALLİK İSTEDİ
Çalkavur, “Bedenen sizden ayrı olacağım ama kalben sizlerle birlikteyim. Gönül rahatlığıyla arkadaşlarımdan ayrılıyorum. Gelinen makamlar şahsiyet kazanılacak yerler değildir. Arkadaşlarımızın çoğu da bu şuurdalar. Sizlere ömür boyu mutluluklar diliyorum. Eğer varsa hakkım sizlere helal olsun, sizler de hakkınızı helal edin” diyerek konuşmasını bitirdi.

19 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR