Odabaş: AKP’nin bu tutumu, hem partiye hem de millete kaybettiriyor

Odabaş: “Vaktiyle çok büyük destek verdiğim, yakından, samimi, objektif ve ciddi bir şekilde takip ettiğim Ak Parti’nin 2 tane önemli sorunu var” ded...

Odabaş: “Vaktiyle çok büyük destek verdiğim, yakından, samimi, objektif ve ciddi bir şekilde takip ettiğim Ak Parti’nin 2 tane önemli sorunu var” dedi.


“MAKAM SABİHİ OLANLARA ULAŞMAK MÜMKÜN DEĞİL”
“Önemli makama gelenlere ulaşmak mümkün olmuyor” diyen Odabaş “Örneğin ben 13 yıldan beri Osman Pepe hariç başta Nihat Ergün, Fikri Işık, Tarım Bakanı Mehdi Eker, eski ve yeni Başbakan, Kocaeli Büyükşehir Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan başta olmak üzere kentimiz ve ülkemiz için ürettiğimiz projeleri anlatıp siyasi destek alabilmek için ilgili kişilere ulaşamadım. En son Başbakanlık önünde yaptığım eylemde, milyonlarca insanımıza iş imkanı sağlayacak projelerimiz için ‘Sayın Başbakana ulaşamıyorum’ pankartından da sonuç alamayınca AK Parti’den ümidimi tamamen kaybederek MARSİAD’ın Kocaeli merkezdeki kiralık yerini tabela indirme töreni ile boşaltarak mülkiyeti şahsıma ait Kartepe’deki fabrikama taşımak zorunda kaldım. Problemlerin çözümü için yıllarca muhataplarına ulaşmak için çaba sarf etmeme rağmen hiç birisi ile uzlaşma sağlayamadım” şeklinde konuştu.

 

"BU SEÇİM, DERS VERME SEÇİMİ OLACAKTIR"

“Bu seçim AK Parti’ye ders verme seçimi olacak” diyen Odabaş “Keşke musibetle karşılaşmadan nasihatlerden yararlanıp bu ve benzeri yanlışlar yapılmasaydı. Hem AK Parti ve hem de milletimiz kazanacaktı. Bence ülkeyi yönetenlerin isimleri değil yönetim şekli önemli, padişahlık döneminde altı yüz yıl gibi ülkeyi iyi yönettikleri takdirde altı yüz yıl AK Parti’nin yönetmesinde bir mahsur yoktu. Umarım hem Ak Parti ve hem de diğer siyasi partiler bu yanlışlardan ders alırlar. MARSİAD olarak bizim kapımız ve projelerimiz herkese açıktır” şeklinde açıklamasını bitirdi.

17 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR