Muhammediye Cami Derneği'nden Başkan Baran’a ziyaret

Başkanlık makamında gerçekleşen ve karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen ziyarette, Muhammediye Camii Dernek Başkanı ve aynı zamanda im...

Başkanlık makamında gerçekleşen ve karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen ziyarette, Muhammediye Camii Dernek Başkanı ve aynı zamanda imamı Orhan Öz ve yönetimi Belediye Başkanı İsmail Baran’a çalışmalar hakkında teşekkür ettiler.

 

Yapılan Hizmetleri Görmemek Elde Değil

Camiilere yapılan desteklerden ötürü teşekkür ziyaretini gerçekleştirdiklerini vurgulayan dernek başkanı Orhan Öz, “Yapılan hizmetleri Körfez’in geneline baktığımız zaman görmemek elde değil. Aynı zaman da derneklerle birlikte istişare içerisinde çalışıldığı için başarılarda arka arkaya gelmektedir. Başkanımızın camilere yaptığı güzel hizmetler bizleri çok memnun ve rahat ettiriyor. Biz camii derneği olarak kendilerine ve Körfez Belediyesinin bütün çalışanlarına teşekkür etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Sizler ve Bizler Hayırlı İşlerin Hizmetkârıyız

Başkan Baran ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu ifadeleri kullandı, “Bu kentin insanları için hepimize düşen görevler var. Sizler görev yaptığınız yerlerde, ilimle, irfanla, iyiliğe ve dürüstlüğe teşvik etmekle bu ülkenin insanına büyük hizmetler veriyorsunuz. Bu yönüyle sizler ve bizler hayırlı işlerin hizmetkârıyız. Bu anlamlı ziyaret için hepinize teşekkür ediyorum" dedi. Başkan Baran ayrıca sivil toplum kuruluşlarına verilen desteklerden de bahsederek, “Körfez Belediyesi olarak Körfez genelinde okullarımıza, derneklerimize ve sivil toplum kuruluşlarına destek veriyor ve katkı sağlıyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada imkânlarımız ölçüsünde yardımcı olmaya çalışacağız” dedi.

24 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR