Oruçlar kamelyalarda açılıyor

Eşsiz manzarası ile eski Gölcük Yolu sahil şeridindeki kamelyalar Kocaelililerin yeni iftar mekânlarından biri olduEski Gölcük Yolu üzerindeki sahil ş...

BÜYÜT

Eşsiz manzarası ile eski Gölcük Yolu sahil şeridindeki kamelyalar Kocaelililerin yeni iftar mekânlarından biri oldu
Eski Gölcük Yolu üzerindeki sahil şeridi dinlenme alanı, Kocaelililerin Ramazan Ayı’ndaki iftar mekânlarından biri oldu. Dinlenme alanına gelen aileler muhteşem manzarası eşliğinde, oruçlarını açık havada açma imkânı buluyor.
EŞSİZ MANZARA
Körfez’i cepheden gören eşsiz manzarasıyla eski Gölcük Yolu üzerindeki sahil şeridi dinlenme alanına Ramazan Ayı’nda vatandaşların ilgisi yoğun oluyor. Şehrin gürültüsünden uzak aynı zamanda merkezden kolayca ulaşılabilen alanda vatandaşlar kamelyalarda oruçlarını açıyor. Kamelyalarda yer bulamayan aileler ise çimenlerin üzerinde dinlenme ve oruçlarını açma imkanı buluyor.
KOLAY ULAŞIM İMKANI
Alan, İzmit Merkez’den rahatlıkla ulaşabilen, aynı zamanda da aileler için iyi bir dinlenme yeri olma özelliğini de taşıyor. Alana gelen Kocaelililer yeşilin ve mavinin birlikteliği, parkın insanı dinlendiren atmosferinde dinlenmenin tadına varıyor.
STRESTEN UZAK
Aileler Büyükşehir Belediyesi’nin kentin sahil bölümlerinde hayata geçirdiği park, dinlenme alanları ile kentin stresinden uzaklaştıklarını belirterek, eski Gölcük Yolu üzerindeki sahil şeridi dinlenme alanına da sıklıkla geldiklerini söylediler.

07 Ağustos 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR