Emre Kantar’dan dev konser

5. Uluslararası Gölcük Seramik Sempozyumu kapsamında davet edilen konuk seramik sanatçısı Emre Kantar ve orkestra arkadaşları, seramik kullanarak yapm...

BÜYÜT

5. Uluslararası Gölcük Seramik Sempozyumu kapsamında davet edilen konuk seramik sanatçısı Emre Kantar ve orkestra arkadaşları, seramik kullanarak yapmış oldukları perküsyon aleti ve muhteşem gitarları ile Değirmendere halkını coşturdu.

 

Sempozyum için hazırlıklarını da bir yandan devam ettiren konuk sanatçı, kendi el yapımı müzik aletleri ile de konser vererek hem seramikteki ustalığını hem de müzik konusundaki uzmanlığı ve gerçek sanatçı kişiliğini ortaya koydu.

 

Birçok tanınmış parça da seslendiren gurup, verdikleri konser ile adeta izleyici ve dinleyicileri büyüledi. Sempozyum kapsamında davet edilen diger onursal sanatçılar, konuk seramik ve cam sanatçıları, öğrenciler ve bir çok izleyicinin konuk olduğu dev konserde çok keyifli saatler yaşandı.

 

Konseri izlemeye gelenler arasında KOÜ Değirmendere Ali Özbay Meslek Yüksekokulu Müdürü Yard. Doç. Dr. Sayın Mine Can ve Müdür Yardımcısı Yard. Doç. Dr. Sayın Nermil Demirkol da vardı. 

21 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR