Sakarya Kaynarcalılar’da Yeni Başkan; Sedat Bektaş

Derneğin 4. Başkanı olan Sadettin Kandemir’in yönetiminin ibra edildiği kongrede oy birliği ile Sedat Bektaş, Temel Akkuş, Uysal Biçer, Lütfi Çiftçioğ...

BÜYÜT

Derneğin 4. Başkanı olan Sadettin Kandemir’in yönetiminin ibra edildiği kongrede oy birliği ile Sedat Bektaş, Temel Akkuş, Uysal Biçer, Lütfi Çiftçioğlu ve Ünsal Turan yeni yönetim kurulu olarak seçildi.

 

Yönetim Kurulu ilk toplantısında yaptığı görev dağılımında Sigortacı Sedat Bektaş, Kaynarcalıların 5. Başkanı oldu. Başkan Yardımcılığına Temel Akkuş, muhasipliğe Lütfi Çiftçioğlu, sekreterliğe ise Uysal Biçer seçildi.

 

Başkan Sedat Bektaş, açıklamasında, genç bir ekip olarak dernek yönetimini üstlendiklerini, Kocaeli’deki tüm hemşerilere ulaşmak için çaba sarf edip, imkânı olmayanları fahri üye yaparak faaliyetlere katacaklarını, eski başkanlardan ve dernek üyelerinden yeni yönetime destek beklediğini, bu amaçla 27 Haziran Cuma günü yapılacak geleneksel iftara herkesi davet ettiğini belirtti.

 

Kaynarcalılar Derneği 5. Olağan Kurulunda Denetim Kurulu üyeliklerine Mustafa Yağız, Murat Sert ve Paşa Tandoğan seçilirken, tüzük değişikliği yapılarak 11 kişilik İstişare Kurulu oluşturuldu.

 

İstişare Kurulu’nda İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı doğal üye olarak kabul edilirken, eski dernek başkanları Nazır Esirci, Gökçen Canol, Salim Uludağ ve Sadettin Kandemir’in yanı sıra kuruculardan Levent Sert, Kadir Batıhan, Rafet Can, İsmail Kazan ve Enver Özoğlu da İstişare Kurulu’na seçildiler.

 

Toplantıya katılan kurucu başkan Nazır Esirci, eski yönetime teşekkür ederken yeni yönetime başarılar dileyerek, “Derneğin 10.yaşı olan 2016 yılında tüm Sakaryalıları kucaklayarak ve Kaynarca’nın gelişimine katkı sunacak faaliyetleri birlikte gerçekleştireceğiz.”dedi.

12 Haziran 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR