Dr. Hakan Höbek adaylığını resmen açıkladı

AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Dr. Hakan Höbek, görkemli bir basın toplantısıyla aday adaylığını resmen açıkladı. AKP Gebze İlçe Teşkilatı’nda d...

BÜYÜT

AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Dr. Hakan Höbek, görkemli bir basın toplantısıyla aday adaylığını resmen açıkladı. AKP Gebze İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen toplantıya katılım son derece yüksek oldu. Soğuk havaya rağmen yaklaşık bin kişi, Hakan Höbek’i bu önemli günde yalnız bırakmadı.

 

GENİŞ KATILIM

AKP Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, AKP Kadın Kolları MKYK Üyesi Oya Tunçel, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, mevcut ve eski belediye ve il genel meclisi üyeleri, ilçe teşkilatlarının yöneticileri, Gebze bölgesinin önde gelen isimleri, eski teşkilat yöneticileri, Dr. Hakan Höbek’in aday adaylığı açıklamasına katılanlar arasındaydı.

 

“HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU”

Hükümet Caddesi’nin alt girişinde aracından inen Dr. Hakan Höbek yoğun sevgi gösterileri, tezahüratlar ve alkışlar arasında ilçe binasına çıktı. Burada da Hakan Höbek’i kalabalık bir grup, alkışlarla karşıladı. Basın toplantısının açılış konuşmasını ise Hasan Soba yaptı. Hakan Höbek’in kuruluşundan bu yana teşkilatta görev yaptığını belirten Soba, “Kendisi, başımız her sıkıştığında yardımımıza koşmuştur” dedi ve mikrofonu Höbek’e uzattı.

 

“GÜVENE DAYALI İLİŞKİLER”

Kendisini yalnız bırakmayan partililere ve dostlarına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Dr. Hakan Höbek önce kendisini tanıttı. 10 çocuklu bir aileden geldiğini, zor şartlarda okuyup doktor olduğunu ve 25 yıldır da Gebze’de yaşadığını ifade eden Höbek, en büyük hayali olan Merkez Hastanesi’nin ise dönemin Başbakan’ı olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıldığını belirtti. Ve bu sürede Gebze bölgesinin halkıyla güvene dayalı ilişkiler kurduğunu vurguladı.


YENİ TÜRKİYE’DEN BAHSETTİ

Kuruluşundan bu yana AKP’de önemli görevler üstlendiğini belirten Hakan Höbek, “10 Ağustos 2014 tarihindeki Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile birlikte Yeni Türkiye projesine start verildi. Peki Yeni Türkiye ne anlama geliyor? Yeni Türkiye devletin milletiyle, tarihiyle ve coğrafyasıyla barıştığı bir Türkiye'dir. Büyümüş kalkınmış ve güçlü bir Türkiye'dir. Eğitimden kültüre, enerjiden ulaşıma, sağlıktan çevreye her alanda artık dünyaya yeni aşamalar yeni standartlar getiren, işler yapan bir Türkiye olacaktır” dedi.

 

“SORUNLARI İYİ BİLİYORUM”

Sözlerini sürdüren Höbek, “Yeni Türkiye projesinde sizler adına bulunmak istiyorum. Bundan önce ve şimdi AK Parti kadrolarının bölgemizde yaptığı güzel hizmetlere yeni projeler eklemek istiyorum. Partimin sağlık, sosyal politikalar ve engellilerle ilgili projelerine bilgi ve tecrübelerimle katkı sunmak istiyorum. Çünkü halkımızı iyi tanıyorum, engelli arkadaşlarımın sorunlarını, sağlık hizmetlilerinin, kadınlarımızın, gençlerimizin isteklerini iyi biliyorum” şeklinde konuştu.

24 Şubat 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

HASTA YAKINI - MERKEZ HASTANESİNDE CALIŞANLARINA İÇME SUYU BİLE VERMEYEN BİRİNDEN NASIL VEKİL OLUR DÜŞÜNÜYORUM

Yanıtla . 0Beğen 24 Şubat 10:31
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR