Kartepe Belediyesi Ağustos Ayı Meclisi yapıldı

Oturumun başında, tüm şehitlere başsağlığı ve Türk Milletine sabırlar dileyen Başkan Üzülmez, başta 30 Ağustos Zafer Bayramı olmak üzere Ağustos ayın...

BÜYÜT

Oturumun başında, tüm şehitlere başsağlığı ve Türk Milletine sabırlar dileyen Başkan Üzülmez, başta 30 Ağustos Zafer Bayramı olmak üzere Ağustos ayındaki önemli günlere de değindi.

 

Kartepe Belediye Meclisi’nin Ağustos ayı 1. Birleşim 1. Oturumu, Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez başkanlığında meclis üyeleri Zafer Arat, Kemal Bayraktar, Mine Koç, Caner Akçıl ve Selahattin Altınkaya dışında, eksiksiz katılımla Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Şeffaf belediyecilik uygulamaları kapsamında www.kartepe.bel.tr internet adresi üzerinden canlı yayın ile izlenen Kartepe Belediye Meclis Toplantısı’nda bir önceki aya ait tutanak özeti oylanarak kabul edildi.

 

Meclis Üyeleri gündemde yer alan “Gelir tarifesinde değişiklik yapılmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonu Raporunu” oybirliği ile kabul ederek, teklif maddelerinden “Park ve yeşil alanlar, yurt binasının kiralanması ve müdürlüklere ait görev ve çalışma yönetmelikleri” ile ilgili maddeleri komisyonlara havale etti. “Hibe araç temini, norm kadro ihdasları, sözleşmeli personel çalıştırılması ve ücretinin tespiti” konularını ise müdürlüğünden geldiği şekliyle oybirliği ile kabul edildi. Ayrıca gündemde yer alan, “Uzunçiftlik mevki, 489. Ada, 20’nolu parsele ait yer” ile ilgili yazının İmar Komisyonu’na havalesi de meclis üyelerince kabul gördü.

04 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR