Kartepe Belediyesi’nin cephe iyileştirme işi ihalesine 8 firma katıldı

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, kent merkezlerine cepheli binaların iyileştirme projesinin hazırlatılması hizmet alımı işi ile ilgili...

BÜYÜT

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, kent merkezlerine cepheli binaların iyileştirme projesinin hazırlatılması hizmet alımı işi ile ilgili ihalesi İhale Komisyonu Başkanı Mustafa Kasımoğlu başkanlığında belediye toplantı salonunda gerçekleştirdi. Katılımcılar tarafından ihaleye 8 istekli teklif verdi.

 

Kartepe Belediyesi Plan ve Proje Müdürlüğü tarafından talep edilen, kent merkezlerindeki (eski belde merkezleri) cepheli binaların iyileştirme projesinin hazırlatılması hizmet alımı işi ile ilgili ihale belediye toplantı salonunda açık ihale usulü ile ihale edildi. Şeffaf belediyecilik uygulaması kapsamında www.kartepe.bel.tr internet adresi üzerinden canlı yayın ile izlenen ihaleye 8 istekli teklif verdi.

 

Yaklaşık maliyeti 107.050 TL olan ihaleye isteklilerden; Halil İbrahim Çelik 185.814 TL, Kutup Planma 137.000 TL, Metropol Kent 155. 000 TL, Toltek İnşaat 141.480 TL, MCE Bilişim 41.750 TL, Proyapı Mühendislik 46.200 TL, Şenol Mühendislik 52.000 TL ve Mithat Zafer Mimarlık 68.000 TL teklifte bulundu.

 

Verilen tekliflerin açıklanması ardından ihale komisyonu başkanı tekliflerin incelenmesi için ihalenin birinci oturumunu sona erdirdi.

27 Şubat 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR