CHP’li gençler: Parsel parsel hesap soracağız

Geçiğimiz hafta Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında başlayan tartışma nedeniyle CHP’li genç...

Geçiğimiz hafta Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında başlayan tartışma nedeniyle CHP’li gençler, Körfez ilçede bir açıklama yaptılar. Tütünçiftlik viyadük altında yapılan açıklamaya milletvekili aday adayları Av. Fahri Örengül, Nurhan Atalay, Prof. Dr. Muhip Kanko, ilçe başkanı Tuğman Kayalı, İl Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Orhan, il yöneticileri ve partili gençler katıldı.

 

“SATILANLARI AÇIKLAYIN”

Basın toplantısında İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Doğan, “Bülent Arınç, Melih Gökçek’in Ankara’yı parsel parsel satarak cemaatin kucağına oturduğunu açıklamıştır. Devamını ise seçim sonrasına bırakmıştır. Ülkede sadece AKP’ye oy verenler yaşamıyor. Arınç, partisinin geleceği için susmak yerine ülkesinin geleceği için konuşmalıdır. Nereleri, kime nasıl sattınız açıklayın” dedi.

 

“HESABI SORULACAKTIR”

Bülent Arınç’ı bildiklerini açıklamaya davet eden Doğan, “Hırsızlığı yapan da, bu suçu bildiği halde susan da, göz yuman da aynı oranda suçludur. Arınç da Gökçek kadar suçludur. Fakat çıkar çatışmasına girdiklerinde konuşmaya başlamışlar. Tartışmayı bitiren Davutoğlu’na sesleniyoruz, Ankara'yı parsel parsel satanlar parti disipliniyle değil, Türkiye Cumhuriyeti anayasasıyla yargılanırlar. Bugün olmazsa 8 Haziran'da hepsi parsel parsel yargılanacaktır” diye konuştu.

30 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR