HEPAR’dan kitap dağıtım projesine devam

Hak ve Eşitlik Partisi ( HEPAR ) İzmit ilçe Başkanlığı ve Gençlik Kolları tarafından 2015 Genel seçimlerine yönelik parti tanıtımı ve propaganda faal...

BÜYÜT

Hak ve Eşitlik Partisi ( HEPAR ) İzmit ilçe Başkanlığı ve Gençlik Kolları tarafından 2015 Genel seçimlerine yönelik parti tanıtımı ve propaganda faaliyetleri kapsamında her Cumartesi günü yürüyüş yolu üzerinde stant kurularak ücretsiz kitap dağıtımı yapılıyor. Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinin sona ermesi ile birlikte çalışmalara hız verilmiş olup İzmit’te başlatılan tanıtım faaliyetleri Eylül ayından itibaren başta Gebze ve Körfez olmak üzere tüm ilçelerde sürdürülecek.

 

PARTİMİZE OLAN İLGİ ARTIYOR

İzmit İlçe Başkanı Mehmet Soner Özbey, “Özellikle cumhurbaşkanlığı seçimi sonrasında partimize olan ilginin hızla arttığını görüyoruz. Bu ilgi, son seçimde başarısızlıklarını düşük katılım oranına bağlayan muhalefet partilerinin bir kez daha seçim sonuçlarını iyi tahlil edemediğini ve halkı tatmin edici söylemlerinin olmadığını göstermektedir. Çok net anlaşılmaktadır ki seçime katılımın düşük olmasının ana sebebi halkın muhalefet partilerini de yeterli bulmamasıdır” dedi.

 

SORGULAYAN BİR TOPLUM YARATMAK İÇİN

Ne olursa olsun yürüyecekleri tek yolun Atatürk’ün çizdiği yol olacağını ekleyen Özbey, “Bizler karşımızdaki güç kim olursa olsun bayrağımıza, milletimize ve bölünmez bütünlüğümüze zarar verecek tüm oluşumlara karşı her zaman mücadele etmeye hazırız. Ülkemiz üzerinde oynamak istenilen oyunlara asla müsaade etmeyeceğiz. Özellikle okuyan ve sorgulayan bir toplum yaratma çalışmalarımızda, ücretsiz kitap dağıtımı projemiz bizim için oldukça önemlidir” şeklinde konuştu.

25 Ağustos 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

T.C - Sözde değil özde toplumu bilinçlendirme hareketi tebrik ediyorum.

Yanıtla . 0Beğen 25 Ağustos 09:56
01

erkin şen - 14 yıldan beri akpden kurtulmayı bekliyoruz ama halen bir sonuc yok... oyum tıpış tıpış değil yüreğimle hepara..

Yanıtla . 0Beğen 25 Ağustos 09:56
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR