Darıca’da en uzun soluklu şölen başlıyor

    Darıca ilçesinde sekiz yıldır kesintisiz bir şekilde devam eden ve her yıl yeni derneklerin katılımıyla gerçekleştirilen Şehirler ve Kültürler Kay...

BÜYÜT

 

 

Darıca ilçesinde sekiz yıldır kesintisiz bir şekilde devam eden ve her yıl yeni derneklerin katılımıyla gerçekleştirilen Şehirler ve Kültürler Kaynaşması bugün Erzurumlular Derneği'nin düzenleyeceği gece ile başlıyor. 34 il derneğinin kendi yörelerine ait güzellikleri bölge halkıyla paylaşacağı etkinlik, final gecesiyle birlikte aralıksız 35 gün boyunca devam edecek.  Şölen aynı zamanda ülkemizin en uzun soluklu etkinliklerinden biri olma özelliğini taşıyor.

TÜM BÖLGE HALKINA DAVET

Şehirler ve Kültürler Kaynaşması için bütün hazırlıkların tamamladığını ifade eden Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak tüm bölge halkını Darıca’ya davet ederek, “Ülke çapında bilinen ve ilgiyle takip edilen bir etkinlik haline gelen şölenimiz bölge halkımızın sosyal ve kültürel anlamda önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır” dedi.

ŞÖLEN HAVASINDA

Karabacak, “35 gün boyunca ulusal ve yerel televizyonların yapacağı canlı yayınlarla bölgemizin tanıtımına önemli katkı sunacak etkinliklerimizi bu yıl da tüm vatandaşlarımızla hep birlikte şölen havasında gerçekleştireceğiz. Etkinliklerimize tüm halkımızı bekliyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı. 

01 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR