GÖKSU–YUNUS ÖZEN ÇİFTİNİN BAŞARISI…

Bilgisayar Öğretmeni Göksu Özen ile Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yunus Özen dostlarını sabah kahvaltısında Maşukiye Yazıcılar Alabalık Tesisl...

BÜYÜT

Bilgisayar Öğretmeni Göksu Özen ile Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yunus Özen dostlarını sabah kahvaltısında Maşukiye Yazıcılar Alabalık Tesislerinde ağırladı.
Yunus Özen’in Yalova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümüne Öğretim Görevlisi olarak atanması ve ayrıca Sakarya Üniversitesinde Doktora derslerine başlaması, Bilgisayar Öğretmeni Göksu Özen’in de Sakarya Üniversitesinde Yüksek Lisans programına katılmasını kutlamak için için yapılan davete Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez, Dr. A. Gülden Sönmez, Dr. Berna Erbaş, Kocaeli SMMMO Meclis Başkan Vekili Ahsen Okyar ve Nursel Okyar ile İletişimci Ümmühani Özen katıldı.
Maşukiye Vadisinde keyfle yapılan sabah kahvaltısına katılanlar Özen çiftini tebrik edip, teşekkür ederek tekrarı konusundaki taleplerini ilettiler.

02 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR