AKP İzmit’te 2 birim başkanlığına görevlendirme

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları haftalık yönetim kurulu toplantısı parti binasında yapıldı. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Tandoğan önderliğinde g...

AKP İzmit İlçe Gençlik Kolları haftalık yönetim kurulu toplantısı parti binasında yapıldı. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Tandoğan önderliğinde gerçekleştirilen toplantıda aynı zamanda icra kuruluna yeni eklenen birim başkanlıklarına getirilen isimler açıklandı. Başkan Tandoğan,  İnsan Hakları Birim Başkanlığı’na Gürkan Atalı, Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı görevine de Osman Akkuş’un getirildiğini açıkladı.


TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ

İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hasan Tandoğan, 12 Eylül 2015 tarihinde AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi’nde yapılan tüzük değişikliği ile Merkez Yürütme Kurulu (MYK) bünyesinde ‘İnsan Hakları Başkanlığı ve Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’ oluşturulduğunu hatırlatarak, “Bu kapsamda AK Parti İzmit Gençlik Kolları Başkanlığı Yürütme Kurulunda İnsan Hakları Birim Başkanı olarak Yönetim Kurulu üyemiz Gürkan Atalı, Çevre, Şehir ve Kültür Birim Başkanlığına Yönetim Kurulu üyemiz Osman Akkuş görevlendirilmiştir” dedi.


BAŞARILAR DİLEDİ

Tandoğan konuşmasının devamında, “Bu noktada teşkilatlarımızda oluşturulan yeni başkanlıklarımızın AK Parti siyasetinde ve kamuoyu nezdinde oldukça yararlı ve başarılı çalışmalar yapacağı inancıyla tüm arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

22 Ocak 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR