Kimya Mühendislerinde bugün kongre var

Türk Mimar ve Mühendis Odaları Birliği (TMMOB)’a bağlı Kimya Mühendisleri Odası genel kurulu dün gerçekleştirildi. Bugün gerçekleştirilecek kongrede...

Türk Mimar ve Mühendis Odaları Birliği (TMMOB)’a bağlı Kimya Mühendisleri Odası genel kurulu dün gerçekleştirildi. Bugün gerçekleştirilecek kongrede mevcut başkan M. Halim Karabekir yeniden aday oldu. Genel kurulda divan başkanlığını Emin Ünlü yaparken katip üyeliklerini ise Zeynep Tok ve Koray Bayrakdar gerçekleştirdi. Kongre sonucunda 5 kişilik asil ve 5 kişilik yedek yönetim kurulu ile 20 merkez kongre delegesi seçilecek.

 

“ODA İKİNCİ HAYATIM”

Genel kurulda açılış konuşmasını yapan Halim Karabekir, “Biz 1986 yılında beş odanın girişimi olarak bu binayı imece usulü yaptık. Bu oda benim ikinci hayatım gibi oldu. Örgütlü olarak yaşamımızı sürdürmek için bizim için önemli bir kurumdur” dedi.


BAŞKA ADAY YOK

1986 yılında kurulduğundan beri iki dönem hariç Kimya Mühendisleri Odası’nın başkanlığını yapan M. Halim Karabekir’in karşısında başka bir aday bulunmuyor. Geçen dönem ve bu dönem başkanlığı bırakma fikrinin olduğunu belirten Karabekir, “Ancak baktığımızda yanımızdaki arkadaşlar fazla işe koyulmayınca görevi bırakamadım” dedi.


YÖNETİM KURULU

Mehmet Halim Karabekir

Rüknettin Bıçaklı

Hanife Gülen Tom

Selim Gürbüz

Begüm Tülay Gürbüz

 

GENEL MERKEZ DELEGELERİ

Mehmet Halim Karabekir

Rüknettin Bıçaklı

Hanife Gülen Tom

Selim Ürgün

Begüm Tülay Gürbüz

Koray Bayraktar

Zeynep Top

Ali Murat Göçer

Tuba Tuna

Emine Ünlü

Kadriye Oktor

Yasin Pekeroğlu

Fahri Sarıgöz

İlhan Akkarpuz

Ali Cemil Akın

İsa Taşkıran

Tuncay Acar

Mine Şener

Yeliz Taşdemir

Zeynep Alkış

31 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR