Ramada Plaza İzmit’te çifte doğum günü kutlandı

İzmit’in ilk uluslararası markası ve en büyük oteli olarak 10 Temmuz 2012 tarihinde hizmete açılan Ramada Plaza İzmit oteli bayramdan sonra hareketli...

BÜYÜT

İzmit’in ilk uluslararası markası ve en büyük oteli olarak 10 Temmuz 2012 tarihinde hizmete açılan Ramada Plaza İzmit oteli bayramdan sonra hareketli günler yaşamaya başladı.

Okulların açılmasının ve sonbaharın yaklaşmasıyla birlikte yaz dönemi ve izinler nedeniyle kentimizden uzaklaşan nüfus geri dönmeye başladı. Bununla birlikte firmalar da yeni sezon planlamalarını tamamlayıp uygulama safhalarına geçmeye başlıyorlar. Bu da eğitim, toplantı, banket ve konaklama olarak otellere olan ihtiyacın artması anlamına geliyor. Kısa dönem önce ilimizde hizmet vermeye başlayan Ramada Plaza İzmit Oteli gerçekleştirdiği tüm organizasyonlarda farkını gözler önüne sermeyi başardı.

BİRLİKTE KUTLADILAR
İzmit için yeni bir marka olmasına rağmen, ilk akla gelen otel olma özelliğinin sahibi oldu. Geçtiğimiz günlerde ise otel yöneticilerinden Deniz Dalgıç ve Sebahattin Aydın ekip arkadaşlarıyla birlikte yeni yaşlarına girmenin mutluluğunu yaşadılar. Bir gün arayla doğan, Otelin Mali işler Müdürü Sebahattin Aydın ve Halkla İlişkiler Müdürü Deniz Dalgıç doğum günlerini birlikte kutladılar.

TEŞEKKÜR ETTİ

Bodrum’daki 5 yıldızlı bir otelde görev yaparken Ramada Plaza İzmit’te çalışmak üzere kısa süre ailesiyle birlikte İzmit’e yerleşen Sebahattin Aydın,” İzmit’e yeni geldik, ama burası çok her şeyiyle çok sıcak bir kent. Yıllardır burada yaşıyormuş gibi hissediyorum. Doğum günümü hatırlayan herkese teşekkür ederim” dedi. İzmitli olan Deniz Hanım da, gündüz işyerinde kesilen pastanın ardından, en yakın dostlarıyla akşam yemeğinde bir araya gelerek güzel bir gece geçerdi. ‘Dostlarla birlikte yaşlanmak bile güzel bir duygu’ dedi..

10 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR