Kandıra’da farklı bir sahur

Kandıra Çakırcaali Divanı Kocabayramlar Camii önündeki Köy meydanında gerçekleşen sahur programına; Kocabayramlar Köyü’nde yaşayan komşular katılırke...

BÜYÜT

Kandıra Çakırcaali Divanı Kocabayramlar Camii önündeki Köy meydanında gerçekleşen sahur programına; Kocabayramlar Köyü’nde yaşayan komşular katılırken, köy dışında yaşayan akrabaları da büyük ilgi gösterdi. Kocabayramlar’daki sahur programını Mustafa Nevzat İlaç Sanayii A.Ş. Çayırova Şekerpınar'daki Hammadde Üretim Tesisleri’nde ustabaşı olarak çalışan İlker Altınten yönetti. Altınten, “Köydeki komşularımız ile birlikte yapılan sahur programının ikincisini gerçekleştiriyoruz. İlgi gösteren ve katılanlara, köyümüzü şenlendiren akraba, komşu ve dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

 

KONUŞMALAR YAPILDI

Sahur programında; Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Uğur Ercüment İnceoğlu, Av. Semih Ergün, harita mühendisi Vedat Acar, fizik mühendisi ve Tekirdağ Üniversitesi’nde Yüksek Lisansına devam eden Kübra Aydın, endüstri mühendisi Elif Burcu İnceoğlu, KOÜ Turizm ve Rehberlik Bölümü mezunu İrem Ergün, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi 4.sınıf öğrencisi Şengül Aydın, Kocaeli Üniversitesi Felsefe Bölümü 3.sınıf öğrencisi Çağrı Başaran, Balıkesir Üniversitesi Ebe-Hemşirelik Bölümü 2.sınıf öğrencisi Bilge Ergün, Akdeniz Üniversitesi Kadastro Mühendisliği 1.sınıf öğrencisi İlhami Aydın, Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel Tasarım Bölümü 3 sınıf öğrencisi Çağrı Baykara söz alarak çalışmaları ile ilgili bilgi verdiler.        


SAHUR DUASI AKTAŞ’TAN

Neşe ile geçen sahurun duasını Kocabayramlar Camii İmam Hatibi Harun Aktaş yaptı. Kocabayramlar’da ikincisi gerçekleşen sahur programı bayramda da buluşma temennisi ile tamamlandı.

12 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR