Başkan Doğan: Yeni yıl, yeni hizmetler demek

Yeni yıl mesajı yayınlayan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Bizim için yeni yıl, yeni hizmetler demek” dedi.İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat...

BÜYÜT
Yeni yıl mesajı yayınlayan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Bizim için yeni yıl, yeni hizmetler demek” dedi.


İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan yeni yıl dolayısıyla bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamasında 2014 yılının sağlık, barış, mutluluk ve huzur getirmesini temenni eden Dr. Nevzat Doğan “Her anı İzmit’e hizmetle dolu bir yılı daha geride bırakıyoruz. Önümüzdeki yıl da her anımızı hizmetle geçireceğiz, İzmit için çalışacağız. Bizim için yeni yıl, yeni hizmetler demek” dedi.

YENİ PROJELER

Doğan açıklamasında görüşlere yer verdi;
“Acısıyla tatlısıyla geride bıraktığımız yıl, bu şehre, bu şehrin insanına büyük yenilikler yaşatmıştır. 2013 yılı, modern belediyecilik anlayışıyla şekillendirdiğimiz projelerimiz ile kent estetiği, çevre, sağlık, sosyo-kültürel yaşam ve spor alanlarında önemli hizmetlerin hayata geçtiği verimli bir yıl oldu. Hiç kuşkusuz 2014’de yepyeni projelerle İzmit’in kazanmaya devam ettiği güzel bir yıl olacak.

YENİ BEKLENTİLER

Her yeni yıl, bizler için yeni umutlar, yeni planlar, yeni hizmetler demek. Hepimiz 2014’den kendimiz için, ailemiz için, kentimiz için, ülkemiz için güzel şeyler bekliyoruz. Yeni yılda beklentilerimizin karşılıksız kalmayacağına inanıyorum. 2014 yılı başarılarla dolu güzel bir yıl olacak. Umudum yeni yılın kentimize yenilikler, güzellikler ve saygıdeğer İzmitlilere mutluluklar getirmesidir. Bu düşüncelerle tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

30 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR