Meslekte Birlik, seçimlere hazırlanıyor

Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği Remzi Eşsiz başkanlığında Sivil Toplum Merkezinde toplandı. Toplantıda 8-9 Haziran’da gerçekleştirilec...

BÜYÜT

Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği Remzi Eşsiz başkanlığında Sivil Toplum Merkezinde toplandı. Toplantıda 8-9 Haziran’da gerçekleştirilecek Kocaeli SMMM Odası seçimleri değerlendirildi. Meslekte Birlik olarak Kocaeli’nin tamamını temsil edecek yeni bir liste ile seçime girme kararı alındı.

MİSYON ENDEKSLİ
İzmit, Gebze , Gölcük , Körfez ve Derince temsilcilerinin de katıldığı yönetim kurulunda bölgesel kontenjanlar ve hedefler belirlendi. Lider endeksli değil misyon endeksli, çözüm odaklı bir ekip kurma amacında olduklarını vurgulayan Remzi Eşsiz, “Mesleği önceleyen yönetim makamlarını iş olarak değil, hizmet olarak gören, takım ruhuyla çalışıp bayrağı arkadan gelenlere devir etmekten onur duyan bir anlayışı oda yönetimine taşımak için yönetime talip olduk.

BROŞÜR GÖNDERDİK
Meslekte Birlik olarak platformumuzun ve temel amaçlarımızı bildiren bir broşürü tüm meslektaşlara postayla gönderdik. En kısa sürede adaylarımızı belirleyip geniş katılımlı bir basın toplantısı ile projelerimizle birlikte kamuoyunun bilgisine sunacağız” dedi.

06 Mayıs 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR