Yeni Vali Güzeloğlu, o yasağı kaldırdı

Artık ilçe kaymakamları ve birim amirleri görev alanlarına giren konular ve meydana gelebilecek ani olaylarla ilgili basın mensuplarıyla bilgi paylaş...

Artık ilçe kaymakamları ve birim amirleri görev alanlarına giren konular ve meydana gelebilecek ani olaylarla ilgili basın mensuplarıyla bilgi paylaşabilecekler.

 

Valilikten gönderilen yazılı bilgilendirme şu şekilde:

“Kamu hizmetlerinin gerektiği şekilde yerine getirilmesi, vatandaşlarımıza eksiksiz olarak sunulması ve insan odaklı hizmetler yerine getirilirken; şeffaf bir yönetim anlayışı gösterilerek yerel, ulusal, yazılı ve görsel basın ile internet ve sosyal medya aracılığıyla gerekli bilgilerin paylaşılması, kamuoyunun zamanında ve doğru olarak bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Valimiz Sayın Hasan Basri Güzeloğlu tarafından;  ilçe kaymakamları ve birim amirleri görev alanlarına giren konular veya meydana gelebilecek ani olaylarda kamuoyuyla bilgi paylaşılması ve yerel, ulusal, yazılı, görsel basın ile internet ve sosyal medyaya bilgi aktarılması konusunda yetkilendirilmişlerdir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

22 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR