“Kontrollü büyümeyi tercih ediyoruz”

MÜSİAD Gebze Şubesi’nin ziyaretinde, Meridyen Metal Genel Müdürü Ali Kurt “Kontrollü büyümeyi tercih ediyoruz” dediMüstakil Sanayici ve İş Adamları De...

BÜYÜT


MÜSİAD Gebze Şubesi’nin ziyaretinde, Meridyen Metal Genel Müdürü Ali Kurt “Kontrollü büyümeyi tercih ediyoruz” dedi
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Gebze Şubesi, Gebze'nin metal ticaretinde önemli bir yeri olan Meridyen Metal şirketine Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Kurt, Başkan Yardımcısı Ahmet Doğan Güler, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Penbegüllü’den oluşan bir heyet ile bir ziyaret gerçekleştirdi.

MÜSİAD Gebze Yönetim Kurulu’nu Meridyen Metal Genel Müdürü Ali Kurt karşıladı. Yaklaşık 1000 m2 alanda, 2003 yılından bugüne metal mamulleri ve inşaat malzemeleri ticareti yaptıklarını, geniş bir ürün yelpazelerinin olduğunu, sektördeki tecrübeleri, stok ürün bulundurma ve ürün yelpazelerinin geniş olması nedeni ile her çeşit metal ürünün talebine anında cevap verebilen bir işletme olduklarını belirtti. Kontrollü büyümeyi tercih ettiklerini ve başarılı olduklarını belirten Ali Kurt, hakkaniyetli ticari yapıları ile bölgelerinde metal sektöründe tercih edilen bir firma olduklarını ifade etti.
İÇ PİYASAYA YANSIMADI
MÜSİAD Gebze Yönetimi ve Meridyen Metal Genel Müdürü Ali Kurt arasında yapılan kısa sıcak hasbıhalin ardından Gebze ve Türkiye ekonomisi üzerine kısa bir değerlendirme istişare yapıldı. Dış piyasalarda Türkiye ekonomik göstergelerinin iyiye gittiği, tanınan bir ülke durumuna geldiğimiz, ekonomi üzerine ciddi adımlar atıldığı, işletmelerin önünü açıcı kredilendirme çalışmalarının yapıldığı ama bu olumlu durumun iç piyasaya yansımasının ciddi anlamda olmadığı beklentilerin yüksek olmasına bağlı olarak sıkıntıların kısmen devam ettiği değerlendirmeleri yapıldı. Yapılan ekonomik değerlendirmelerin ardından, MÜSİAD Gebze Yönetim heyeti, şirket yetkililerine kabul ve ağırlamalarından dolayı teşekkür ederek ziyaret sonlandırıldı.

24 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR