Ramada Plaza Otel, müdürleri ağırladı

Ramada Plaza İzmit Oteli açılalı 1 yıl bile olmamasına rağmen, ilimizde gerçekleşen organizasyonlarda ağırlığını ve farkını gün geçtikçe daha fazla gö...

BÜYÜT

Ramada Plaza İzmit Oteli açılalı 1 yıl bile olmamasına rağmen, ilimizde gerçekleşen organizasyonlarda ağırlığını ve farkını gün geçtikçe daha fazla göstermeye başladı.

Açıldığı günden itibaren irili ufaklı birçok organizasyona ev sahipliği yaparak hizmet kalitesini ispatlayan Ramada oteli, üst düzey protokol katılımlarının gerçekleştiği önemli organizasyonlarda ilk akla gelen ve tercih edilen otel olmaya başladı. Kocaeli İl Kültür Turizm Müdürlüğünün daveti ve organizasyonu ile Marmara Bölgesi İl Kültür-Turizm Müdürlerinin ilimize yaptıkları ziyaret sırasında Ramada Plaza İzmit’te kalmaları da bunun son örneği oldu.

TANITIM YAPILDI
Kentlerin birbirleri ile olan diyaloglarının geliştirilmesi ve sahip olunan turistik değerlerin daha yakından tanıtılması için 3 ayda bir farklı bir il de gerçekleşen organizasyonda, geçtiğimiz hafta sonu, İl kültür Turizm Müdürü Adnan Zamburkan’ ın ev sahipliğinde Kocaeli tanıtımı yapıldı. Kocaeli’ ye gelen Turizm İl Müdürleri içerisinde, İstanbul İl Müdürü Ahmet Emre Bilgili, Balıkesir İl Müdürü Abdullah Soykan, Bilecik İl Müdürü Seyfettin Topbaş, Edirne İl Müdürü İrfan Özcan, Kırklareli İl Müdürü Mustafa Çaltı, Tekirdağ İl Müdürü Mehmet Altaş , Sakarya İl Müdürü Hüseyin Yorulmaz, Yalova İl Müdürü Cemal Ulusoy ve Düzce İl Müdürü Özcan Budak yer aldılar.
Heyetle birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Adnan Zamburkan, “Bizimle birlikte ev sahipliğimize ortak olan Ramada Plaza İzmit Oteli’ne, kurumum ve misafirlerim adına teşekkür ederim” dedi.

HİZMET KALİTESİ
Sundukları hizmet kalitesi ile kısa sürede Kocaeli halkının ve il protokolünün güvenini ve ilgisini kazandıklarını ifade eden Ramada Plaza İzmit Genel Müdürü Cengiz Caner, bu başarıya katkı sağlayan tüm ekip arkadaşlarımı kutluyorum, oteller bir kentin tanıtımı ve imajı için en önemli referans noktalarıdır, bu sorumluluğu en iyi şekilde taşımak için hizmet kalitemizden taviz vermiyoruz” dedi.

09 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR