Güzeloğlu, ziyaretçi akınına uğruyor

Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri hala devam ediyor. Ziyaretçileri tek tek makamına kabul eden Güzeloğlu, en son ise Rizeliler...

BÜYÜT

Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri hala devam ediyor. Ziyaretçileri tek tek makamına kabul eden Güzeloğlu, en son ise Rizeliler Derneği’ni, Hayran Vakfı Kocaeli Temsilciliğini, Aydınlar Ocağı’nı, Türkiye Harp Malülü Şehit Dul ve Yetimler Derneği’ni ve Sakarya SEDAŞ CEO’sunu, Hayırsever Muzaffer Altıntaş’ı, Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Dinçer’i ağırladı.

 

BAŞARILAR DİLEDİ

Rizeliler Dernek Başkanı Osman Çakır, yönetim kurulu üyelerinden Ahmet Karadağ, Av. Bülent Karadağ, Ercan Kandemir, Ali Sarıoğlu, Sefer Şan ve Ahmet Erdoğan ile birlikte Hasan Basri Güzeloğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Güzeloğlu, hemşeri derneklerinin kültürel kaynaşma açısından önemini belirterek dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.


BİLGİ SUNUMU YAPTI

Sakarya SEDAŞ CEO’su ve İcra Başkanı Bekir Sami Güven ise Sakarya SEDAŞ Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan ile birlikte ziyaret gerçekleştirdi. Bekir Sami Güven, Vali’ye 2013 yılı faaliyet döneminde yapılan yatırım çalışmaları ve SEDAŞ'a ait master projeler hakkında bilgi sunumunda bulundu.

 

YÖNETİM KURULU ÜYELERİYLE GELDİLER

Hayrat Vakfı Kocaeli Temsilcisi Abdullah Ateş, üyelerden Rahman Ateş, Yücel Okçu, Murat Çal, Abdülkadir Öztürk, Şükür Çakır, Binali Yazar ve İshak Dölek ile Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez ise Yönetim Kurulu üyeleri İdris Türkten, Cemal Barış, Musa Ordu, Mustafa Görgün, Emrah Duruşan, Ahsen Okyar, İsmail Kaya ve Bora Bulut ile birlikte ziyaret gerçekleştirdi.


OSB’LERİN ÖNEMİNE DEĞİNDİ

Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Dinçer ise Yönetim Kurulu üyeleri Haluk Sekban, Mustafa Ulus, İzzet Sami Gültekin, Eyüp Erdemir ile Hasan Basri Güzeloğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Güzeloğlu, organize sanayi bölgelerinin İlimiz ve ülkemize önemli katkılar sağladığını belirterek Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

18 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR