KSO Başkanı Zeytinoğlu’ndan Çekok’a “Geçmiş olsun” ziyareti

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı (KSO) Ayhan Zeytinoğlu , geçtiğimiz hafta sonuna doğru büyük bir yangın tehlikesi atlatan Kartepe İlçesi Eşme bölgesi’nde...

BÜYÜT

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı (KSO) Ayhan Zeytinoğlu , geçtiğimiz hafta sonuna doğru büyük bir yangın tehlikesi atlatan Kartepe İlçesi Eşme bölgesi’nde kurulu bulunan Çekok fabrikasına dün “Geçmiş olsun” ziyaretinde bulundu.

KSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeytinoğlu, beraberinde KSO Genel Sekreteri Necmettin Bayraktar ile birlikte Eşme’de kurulu bulunan Çekok fabrikasına gittiler. Çekok Fabrikası Üretim Müdürü Yasin Bulut ve Muhasebe Müdürü Erkan Elmas tarafından karşılandılar.Çekok Üretim Müdürü Bulut, Yangının fabrika yan tarafında bulunan alanda istiflenen ahşap paletlerin bilinmeyen bir nedenle yanması sonucu meydana geldiğini belirterek, “ O gün birazda rüzgarın etkisiyle yangın kısa sürede genişledi. Ancak,Kocaeli Büyükşehir Belediyesi itfaiyesi ekiplerinin yerinde müdahalesi ile kısa sürede kontrol altına alıp söndürülmüştür. Burada Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin bilinçli müdahalesi oluşabilecek daha büyük tehlikeleri önlemiştir.Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bu yangın nedeniyle üretimimizde herhangi bir aksama olmamıştır.Zararımızda çok cüzidir.En büyük sevincimiz bir can kaybı veya yaralama olmamasıdır” dedi.

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Zeytinoğlu ve Genel Sekreter Bayraktar’ın ziyaretinden mutlu olduklarını açıklayan Çekok yöneticileri Bulut ve Elmas,bir daha böyle üzücü olayların yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alındığını vurguladı.

04 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR