Özdemir: Adaletin tesisinde iş adamlarının rolü büyük

MÜSİAD heyetini konuk eden Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Özdemir, adalet ve demokrasinin tesisinde iş adamlarının rolünün büyük olduğunu söyledi.MÜSİAD...

BÜYÜT

MÜSİAD heyetini konuk eden Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Özdemir, adalet ve demokrasinin tesisinde iş adamlarının rolünün büyük olduğunu söyledi.

MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı R. Bilal Şengün ve Yönetim Kurulu Üyeleri, protokol ziyaretleri çerçevesinde Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Fatih Özdemir’i makamında ziyaret etti. Başkan Yardımcıları Ahmet Ekşi, İbrahim Yenice, Necdet Kozan, Yönetim Kurulu Üyeleri Celal Ayvaz, İsmail Uslu ve Şube Müdürü Şakir Satır ile birlikte Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Özdemir’e konuk olan Şube Başkanı R. Bilal Şengün, MÜSİAD Kocaeli Şubesi olarak ilimizdeki kurum ve kuruluşlarla tanışmak ve ikili ilişkileri geliştirmek istediklerini belirtti. Cumhuriyet Başsavcısı M. Fatih Özdemir tarafından sıcak ve samimi bir şekilde karşılanan MÜSİAD heyeti teker teker Başsavcı ile tanıştı. MÜSİAD’ın vizyon ve misyonuyla ilgili Başsavcı Özdemir’e bilgi veren Şengün, üyelerini dünyayla buluşturmaya özen gösterdiklerini belirtti.

YAKINDAN TAKİP!
Cumhuriyet Başsavcısı M. Fatih Özdemir de ziyaretten mutluluk duyduğunu belirterek, adaletin tesis edilmesi için bir denge içinde hareket edilmesi gerektiğini vurguladı. Özdemir, “MÜSİAD kuruluşundan bu yana takip ettiğim, dengelerin korunmasına özen gösteren saygın bir iş adamları derneğidir. Bu anlamda ilimizdeki temsilcileri ile görüş alışverişinde bulunmaktan mutluluk duyarım. Bir ülkede demokrasinin, adaletin tesis edilmesi ve geliştirilmesinde üreten, istihdam eden iş adamlarının katkısı büyüktür. Adaletin tesisinde herkes el ele hizmet etmelidir. Çünkü adalet mülkün temelidir” dedi. Tanışma ve sohbetin ardından Şengün, MÜSİAD’ın 2011 yılında icra edeceği çalışmalarla ilgili Özdemir’e bilgi aktardı. MÜSİAD tarafından çeşitli konularda hazırlanmış raporlardan oluşan bir paket hediye etti.

28 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR