11 Kasım 2014 İhale Dosyası

Kartepe Belediyesi yemek hizmeti alacak Kartepe Belediyesi, cenaze evlerine yemek yardımı hizmet alımı ile ilgili ihale açtı. 25 Kasım’da yapılacak...

BÜYÜT

Kartepe Belediyesi yemek hizmeti alacak

Kartepe Belediyesi, cenaze evlerine yemek yardımı hizmet alımı ile ilgili ihale açtı. 25 Kasım’da yapılacak olan ihale, açık usul ile gerçekleştirilecek.

 

Kartepe Belediyesi Çevre ve Koruma Müdürlüğü tarafından talep edilen 2015 yılı cenaze evlerine yemek yardımı hizmet alımı ile ilgili ihale 25 Kasım Salı günü saat 11.00’de belediye toplantı salonunda açık ihale usulü ile ihale edilecek. İhaleye yerli ve yabancı tüm isteklilerin katılabileceğini belirten Destek Hizmetleri Müdürü Zeki Akdemir, ihale katılım dosyasının müdürlükten temin edilebileceğini kaydetti.

 

İcradan araç satılık

Karamürsel İcra Dairesi tarafından bir otomobilin satışı açık artırma usulü ile yapılacak. 2012 model Toyota marka araç için yapılacak olan ihalenin 15 Aralık Pazartesi günü saat 14.30’da yapılacak. ilk ihalede alıcı çıkmaması durumunda ikinci ihale ise 5 Ocak 2015 Pazartesi günü yapılacak. Araç için belirlenen fiyat ise 40 bin TL.

 

Büyükşehir’den iş yeri satışı

Büyükşehir Belediyesi tarafından bir adet taşınmazın satışı için ihale yapılacak. Başiskele Yeniköy bölgesindeki bir iş yeri için yapılacak olan ihale 19 Kasım Çarşamba günü saat 10.30’da yapılacak. Taşınmaz için belirlenen tahmini bedel ise 35 bin TL olarak açıklandı.

 

Darıca’daki parklar bakımdan geçirilecek

Darıca Belediyesi tarafından ilçe genelindeki park ve yeşil alanların bakım-onarım işleri için hizmet alımı yapılacak. İş için yapılacak olan ihale ise 10 Aralık Çarşamba günü saat 09.00’da yapılacağı bildirildi. 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren başlayacak olan işin iki yıllık süreyi kapsadığı belirtildi.

 

Başiskele Belediyesi arsa satışı yapacak

Başiskele Belediyesi tarafından, kurum bünyesinde bulunan üç ayrı taşınmazın satışı için ihale yapılacak. 13 Kasım Perşembe günü yapılacak olan ihalenin 11.00’da başlayacağı belirtildi. Satışı yapılacak olan taşınmazlar şöyle:

İLÇE/MAHALLE

ÖZELLİĞİ

MUHAMMEN
BEDEL

Gölcük/Yazlık
(Yenimahalle)

Arsa

568,6 m2

142.150 TL

Gölcük/Yazlık
(Yenimahalle)

Arsa

653 m2

130.600 TL

Gölcük/Yazlık
(Yenimahalle)

Arsa

653 m2

130.600 TL

 

Özel güvenlik işi alımı için ihale

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından özel güvenlik hizmeti alımı için bir ihale yapılacak. İhalenin 28 Kasım Cuma günü saat 11.00’da yapılacağı açıklandı. 1 Ocak 2015 tarihinden itibaren başlayacak olan işin süresi 1 yıllık zamanı kapsayacak.

 

Halk Sağlığı Müdürlüğü 27 adet araç kiralayacak

Kocaeli Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından araç kiralanması için bir ihale yapılacak. Buna göre, müdürlük çalışmalarında kullanılmak üzere 8 adet binek araç ve 19 adet Combivan tipi aracın kiralanması için yapılacak ihalenin 27 Kasım Perşembe günü saat 10.00’da yapılacağı bildirildi.

11 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR