Sibel Gönül görevi devretti

AKP Kadın Kolları Genel Başkanı Sibel Gönül istifa etmesi sonrasında görevi Lütfiye Selva Çam’a devretti. Gönül, AKP Genel Merkezinde gerçekleştirile...

BÜYÜT

AKP Kadın Kolları Genel Başkanı Sibel Gönül istifa etmesi sonrasında görevi Lütfiye Selva Çam’a devretti. Gönül, AKP Genel Merkezinde gerçekleştirilen devir teslim töreninde Çam ile daha önce beraber görev yaptıklarını, tecrübeli olduğunu ve güzel çalışmalar yapacağını söyledi.

 

ÖNEMLİ OLAN TEŞKİLAT

Eski Milletvekili Gönül, geçen yıl göreve başladığında kongreye kadar görevini sürdüreceğini beyan ettiğini anımsattı. Kongrenin 1 Kasım seçimleri nedeniyle seçim sonrasına ertelendiğini hatırlatarak birlikte görev yaptığı partililere teşekkür ederek, başkanlıkların geçici olduğunu, önemli olanın teşkilat olduğunu ifade etti. Göreve gelen yeni ekibin seçim döneminde önemli başarılara imza atacağını dile getiren Gönül, 872 ilçe kongresinin ocak ayı sonuna kadar tamamlandığını, 31 Ocak-15 Mart arasında 79 il kongresini gerçekleştirdiklerini bildirdi.

 

MİLLETİN PARTİSİ

Kadın kolları teşkilatının heyecanıyla, samimiyetiyle, azmini ve gücünü kaybetmeden yola devam edeceğini belirten Gönül, "Çünkü Türkiye'nin AKP'ye ihtiyacı var, AKP bir Türkiye partisi, milletin partisi. Onun için bunu ülkemizi, milletimizi var etmek, çok daha güzel yarınlara hazırlayabilmek için tabii ki kadınlarımızın, analarımızın burada desteği ve yüreği çok önemli. Onlara çok teşekkür ediyorum" diye konuştu. Lütfiye Selva Çam ise "AKP, kadın hareketinin en üst düzey olduğu bir partidir" ifadesini kullanarak, "İsimler her zaman gelip geçicidir ama baki olan burada çalışanlarımızdır, hareketimizin devamlılığı esastır" dedi.

28 Eylül 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR