Ulaşlı Gençlik Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği hizmete açıldı

Dernek Başkanı Nuri Çam ve Dernek yönetimi açılışa katılan Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı başta olmak üzere, protokol, davetli ve misafirleri karşılayı...

BÜYÜT

Dernek Başkanı Nuri Çam ve Dernek yönetimi açılışa katılan Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı başta olmak üzere, protokol, davetli ve misafirleri karşılayıp örnek bir ev sahipliği yaptı.

 

Törende Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Yavuz, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Dr. Osman Poyraz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hal Müdür Avni Bağdır, Ulaşlı Yalı Mahalle Muhtarı Halil İbrahim Tosun, Gölcük Ulaşlı Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Müfit Ulusoy ve vatandaşlar katıldılar.

 

Açılış konuşması yapan Ulaşlı Gençlik Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı ve Esli Ulalı Merkez Cami İmamı Nuri Çam, açılışımıza katılan Gölcük Kaymakamımız Adem Yazıcı başta olmak üzere Protokol, davetli, misafir ve vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyorum dedi.

 

Akabinde bir konuşma yapan Kaymakam Adem Yazıcı, Gölcük İlçe genelinde çok sayıda derneklerimiz var. Dernekler yaptıkları faaliyetlerle hem kendilerini tanıtıyor hem de bu faaliyetlerine katılım sağlayarak, boş zamanların değerlendirilmesi, kötü alışkanlıklardan uzak durulmasını sağlıyorlar, teşvik ediyorlar. Bu derneklerimiz Eğitici olmaları yönüyle Hayatın temel taşlarıdır. Faaliyetleriyle, çalışmalarıyla, etkinlikleriyle bu hizmetleri Gölcük halkıyla paylaşılması da güzelliğin bir parçasıdır bu anlamda sizlere teşekkür ediyorum dedi.

 

Konuşmalardan sonra Derneğin binasının hizmete açılışı, Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Gölcük Belediyesi Genel Koordinatörü Nihat Abiş, Başkan Yardımcısı İbrahim Tektaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Dr. Osman Poyraz, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hal Müdür Avni Bağdır ve Ulaşlı Gençlik Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı ve Esli Ulalı Merkez Cami İmamı Nuri Çam ile birlikte gerçekleştirildi.

 

Tören sonrasında Ulaşlı Merkez Cami altındaki sosyal tesis de hazırlanan Etli Pilav ve ayrandan oluşan ikramlar afiyetle yenilip sohbet edildi.

31 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR