Baştopçu: Sirmen’e Allah selamet versin

AKP Milletvekili Muzaffer Baştopçu, ilçe başkanları toplantısında “Sirmen’in yaptıklarını herkes biliyor. Allah ona selamet versin. Aklanma diye bir ş...

BÜYÜT

AKP Milletvekili Muzaffer Baştopçu, ilçe başkanları toplantısında “Sirmen’in yaptıklarını herkes biliyor. Allah ona selamet versin. Aklanma diye bir şey söz konusu değildir” dedi.

AKP İlçe Başkanları’nın şubat ayı değerlendirme toplantısı dün Seka Park Otel’de gerçekleşti. İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ile Gölcük İlçe Başkanı Abdülkadir Doğrul’un ilk kez katıldığı toplantıda 12 ilçe başkanı hazır bulundu. Toplantıya İl Başkanı Mahmut Civelek ile Milletvekili Muzaffer Baştopçu da katıldı. Toplantı hakkında basına açıklamalarda bulunan il başkanı Mahmut Civelek, aylık değerlendirme toplantılarının bundan sonra haftalık yapılacağını belirterek, “Üye çalışmaları, sandık müşahitleri belirlenmesi notasında eksiklerimizi masaya yatırdık. Başarılı arkadaşlarımızı kendi aramızda tebrik ettik. AKP Kartepe İlçe Teşkilatı’nın belirlenen hedefe ulaşmasına az kaldı. 25 Mart’a kadar belirlenen hedefe ulaşacağız. İl başkanları toplantısında hak ettiğimiz yerde olacağız. Seçime her zaman hazırız. Seçimlere 3 ay kala depara kalkıyoruz” dedi.

ZAMAN AŞIMINDAN KURTULDU
AKP Milletvekili Muzaffer Baştopçu ise “Yurt dışı gezilerim bu dönem fazla oldu. Yeni ilçe başkanlarımızı tebrik ettik. Seçimlere her zaman hazır partiyiz. Her zaman başarılara imza atılmıştır. Her şey çok daha güzel olacaktır” dedi. Sefa Sirmen’in tüm davalardan beraat ettiğiyle ilgili çıkan haberlerin sorulması üzerine Baştopçu, “Sirmen bir çok davasından erteleme ve zaman aşımıyla kurtuldu. Birçok dava halen devam ediyor. Sirmen’in aklanmasını biz şöyle kabul ederiz. Bu davalardan eğer hem yargılanıp hemde Yargıtay’dan onayını alırsa tamam aklanmış deriz. Sirmen’in aslında bu ülke insanlarına çok önemli bir borcu var. Herkesten özür dilemesi gerekiyor. Sirmen’in yaptıklarını herkes biliyor. Allah ona selamet versin. Aklanma diye bir şey söz konusu değil” açıklamasında bulundu.

25 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR