AKP Kartepe seçim startını verdi

AKP Kartepe İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz’ın da katıldığı toplantıyla bir araya geldi. SKM Başkanı Ali Koç...

BÜYÜT

AKP Kartepe İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz’ın da katıldığı toplantıyla bir araya geldi. SKM Başkanı Ali Koç’un öncülük ettiği toplantıda, İlçe Başkanı Hasan Kandaz, İl SKM Başkanı Mehmet Uzunoğlu, İl SKM Medya ve Tanıtım Başkanı Ahmet Berberoğlu, İlçe yöneticileri, meclis üyeleri ve birim başkanları da hazır bulundu.

 

“AKP, TÜRKİYE’NİN SİGORTASI”

AKP’nin Türkiye’nin sigortası olduğunu ifade eden Ali Koç, 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerin önemine vurgu yaptı. Ardından söz alan Hasan Kandaz ise “İlçe Başkanı olarak son seçimlere giriyorum. Bu seçimlerde bir oy nasıl fazla alırız bunu düşünüyorum. Bu konuda hepinize güveniyorum, birlikte çok güzel hizmetlere imza atacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

 

“OY HEDEFİNİ YAKALAYABİLECEK BİR İLÇE”

Toplantıda son olarak söz alan Mehmet Uzunoğlu, “Başbakanımızın Kocaeli için hedefi var. Bu hedefi gerçekleştirmek için çalışmalarımıza başladık. Kartepe son referandum ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bu oy hedefini yakalayabilecek zeminde bir ilçe. Yüzümüzü hep güldürdü. Ustalık döneminde olan bir ilçe başkanımız ve çok dinamik bir belediye başkanımız var. Sizlere güvenimiz sonsuz” dedi.

19 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR