Bayram“3 ayda 86 milyon yatırım”

    İSU tarafından düzenlenen ikinci iftar programı Gebze Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası şubelerinde görevli yö...

 

 

İSU tarafından düzenlenen ikinci iftar programı Gebze Öğretmenevi’nde gerçekleştirildi. Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası şubelerinde görevli yönetici ve personelin buluştuğu iftar programına ISU Genel Müdürü İlhan Bayram’ın yanı sıra Genel Müdür Yardımcısı Aziz Temiz, Şube Müdürleri Adem Açıkel, Cemil Düğün, Aziz Kılıç ve İsmet Topal katıldı.

SUSUZLUK ÇEKTİRMEYECEKLER

Yapılan iftar duasının ardından bir konuşma yapan İlhan Bayram, suyun ulaştırılması, atık suların bertaraf edilmesi ve çevrenin korunmasına hizmet ettiklerini vurguladı. Yapılan çalışmalar ile gönül yapmaya çalıştıklarını ifade eden Bayram, şehre susuzluk çektirmeyeceklerini belirtti.

86 ADET DERİN KUYU

Yaklaşık bir senedir Marmara bölgesinde şiddetli bir kuraklık yaşandığını da kaydeden İlhan Bayram, “Ekiplerimiz, arkadaşlarımız yeni su kaynaklarını bir bir devreye aldılar. Kandıra’daki Namazgah barajından Körfez’e 91 km uzunluğunda 5 kademe terfi ile su getirildi. 86 adet derin kuyu açıldı” bilgisini verdi.

İSU ÇALIŞIYOR

İSU çalışıyor diyerek sözlerine devam eden Bayram, “Biz bu çalışmalarla bu sene şehrimize susuzluk çektirmeyeceğiz. 3 ay içinde 170 km hat, 20 tane depo ve terfi merkezi, 4 tane arıtma tesisi, 86 tane derin kuyu açıp neredeyse günlük tüketimin yarısı kadar ilave su temin ettik” dedi.

MARKA OLMANIN SONUCU

Bunların 3 ay gibi kısa bir süre içinde 86 milyon TL yatırım ile yapıldığını ekleyen İlhan Bayram, “Bu parayı toplamak ve yatırıma dönüştürmek de birer marka olmanın sonucudur. Ben bu çalışmalarda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı. 

17 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR