KSO’da görüşmelere devam

        Kocaeli Sanayi Odası (KSO) ve Güney Kore Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Merkezi organizasyonunda Kore-Türk firmaları arasında iş...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) ve Güney Kore Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Merkezi organizasyonunda Kore-Türk firmaları arasında iş görüşmeleri yapıldı. Heyet görüşme öncesinde KSO Başkan Yardımcısı Çınar Ulusoy ve yönetim kurulundan Mustafa Böyet tarafından karşılandı.

 

MERT SUNUM YAPTI

Güney Kore Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Geliştirme Merkezi Başkanı Cheol-Kyu Park, yardımcısı Yoen-Chan Koo, temsilciler Nae-Kwon Jo,Geun-Hyun Lee ve firma temsilcilerinin yer aldığı tanım toplantısında KSO Genel Sekreter Yardımcısı Egemen Mert tarafından bir sunum yapıldı.

 

FUARA KATILABİLİRLER

Kocaeli Sanayi ve bölgesi tanıtımı sonrası eylül ayında ikincisi açılacak olan SANTEK 14 fuarı hakkında bilgilendirme yapıldı. Özellikle fuar hakkında bilgi alan Güney Koreli firma temsilcileri bu fuara katılma konusunda kararlı oldukları görüldü. Konuk heyet ve firma temsilcileri ikinci bölümde ise Türk firması temsilcileriyle ikili görüşmeleri başlattılar.

 

İKİLİ GÖRÜŞMELERE İLGİ

Çok sayıda Türk firması temsilcileriyle gerçekleşen görüşmelere 7 Güney Kore firma temsilcileri katıldı. “Görüntü, medikal, elektronik ve otomobillerin elektronik sistemi” konusunda 3C TAE YANG Co firması, gres yağı konusunda CALS Corporation firması, “Büyük ve küçük dişli kesim uygulamaları” konusunda DTR Corporation, petrokimya konusunda HADO Co firması, Güney Kore restorantlar zinciri Jang Cunng Dong firması, Yarı İletkenlerin Denetimi konusunda MIRTEC firması ve metal endüstride ise Unico Korean firması görüşmelere katıldı.

 

16 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR