Murat Özdağ gövde gösterisiyle KOTO başkan adaylığını açıkladı

Yenilikçi Grubun desteğini arkasına alan Murat Özdağ, dün Ankikapı’da basın toplantısı yaparak Mart ayında yapılacak seçimlerde KOTO başkanlığına aday...

BÜYÜT

Yenilikçi Grubun desteğini arkasına alan Murat Özdağ, dün Ankikapı’da basın toplantısı yaparak Mart ayında yapılacak seçimlerde KOTO başkanlığına aday olduğunu açıkladı
Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) seçimleri Mart 2013’te yapılacak. Özdağ İletişimin, Ctreön Kocaeli’nin sahibi, Trabzonlular Derneği eski Başkanı Murat Özdağ, dün Antikkapı’da basın toplantısı yaparak KOTO Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Yenilikçi Grubun adayı olan Özdağ’a 17 mevcut meclis üyesi ve 350 kadar KOTO üyesi destek verdi.
Murat Özdağ mevcut yönetimi eleştirirken, neden aday olduğunu açıkladı;
“Yenilikçiler Grup adı altında bizler, KOTO’nun yönetim zafiyetleri ve yapısal işlevsizliği karşısında daha fazla tepkisiz kalmamak için aday oldum.”
Adaylık açıklamamızı gönül isterdi ki odamızın toplantı salonunda yapalım. Fakat mevcut yönetimin var olan tutumlardan dolayı bu mümkün olmadı.
‘Ticaret Odası ne işe yarar?’ dendiği zaman oda arkadaşlarımın çoğunun aklına aidat toplamaya yarar cevabını verdiğine inanıyorum”
‘‘KOTO eski binasının üyelerinin talep ve önerilerinin aksine Kocaeli kökenli olmayan bir işletmeye kiralanması stratejik bir hatadır.’
” Bizler odaya egemen olan geleneksel mantığın karşısında olarak, özellikle “birlikte yönetim” kültürünü, odanın yönetsel modeli haline getireceğiz .
“Ara eleman” sorununa İşkur ve Kocaeli Üniversitesi işbirliği ile çözüm üretmek üzere KOTOAKADEMİ adıyla eğitim merkezi kuracağız.

MURAT ÖZDAĞ’A DESTEK
VEREN MEVCUT MECLİS ÜYELERİ;
Okan Oktay
Mehmet Özkum
Yusuf Koçak
Bülent Karagöz
Hakan Aktepe
Orhan Tunçöz
Hasan Yılmaz
Hasan Efe
Hüseyin Kahraman
Muammer Çelik
Şahin Kaya
Cemil Akyıldız
Yusuf Ziya Uludüz
Mehmet Temizel
Nurten Çakmak
Engin Kara
İsmail Uslu

06 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR