Başkan Üzülmez, Kartepeli gençlerin nikahını kıydı

Aydın, yeğenini evlendirdi Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Niyazi Aydın’ın da yeğeni olan Dumlupınar Mahallesi’nde oturan Yasin Aydın, hayatını İsta...

BÜYÜT

Aydın, yeğenini evlendirdi

Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Niyazi Aydın’ın da yeğeni olan Dumlupınar Mahallesi’nde oturan Yasin Aydın, hayatını İstanbul’un zarif kızlarından Özlem Demirbaş ile birleştirdi. Hafta sonu Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde gerçekleşen nikah cemiyetinde alan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, evlilik kararı alan Aydın ve Demirbaş Ailelerinin mutluluğuna ortak oldu. Kartepe’nin tanınmış simalarından emekli Nedim Aydın ile ev hanımı Aycan Aydın’ın ilaç mümessili olarak çalışan 4 çocuğundan Yasin Aydın, İstanbul Kartal’da oturan emekli Hidayet Demirbaş ile ev hanımı Keziban Demirbaş’ın şirket çalışanı 2 çocuğundan zarif kızları Özlem Demirbeş ile evlendi. Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in kıydığı nikahta gençlerin şahitliklerini de Cansu Uzun ve Murat Bozkurt üstlendi. Nikah akitidi ardından aileleri tebrik eden Başkan Üzülmez, çiçeği burnunda çifte de iki cihan saadeti diledi.

 

Şaban ile Zeynep Evlendi

Suadiye Mahallesi sakinlerinden emekli Adem Çuhadar ile ev hanımı Aysel Çuhadar çiftinin zarif kızları Zeynep hayatını, Şefkatiye Mahallesi’nde oturan emekli Recep Andaç ile ev hanımı Halime Andaç çiftinin Howon Fabrikası’nda çalışan yakışıklı çocukları Şaban ile birleştirdi. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ndeki nikahı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez kıydı. Gökhan Başaran ve Erdinç Akyıldız’ın şahitliğinde bir ömür birlikteliğe evet diyen gençleri tebrik eden Başkan Üzülmez, nikah cüzdanını da gelin hanıma verdi. Andaç ve Çuhadar Ailelerini bu mutlu gününde yalnız bırakmayan konukları uzun takı kuyruğu oluştururken Başkan Üzülmez de gençlere mutluluk dileği eşliğinde takısını taktı.

 

Trabzonlu Aileye Gelin Gitti

Aslen Trabzonlu olan Gülay Ailesi’ne gelin giden Balaban Mahallesi’nin zarif kızlarından Hacer Çakır’ın nikahını kıyan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, gençlere ömür boyu mutluluk diledi. İzmit’te Şenlik Makine’de ağabeyi Kadir Gülay’ın yanında çalışan ve Uzunçiftlik Mahallesi’nde oturan Yılmaz Gülay hayatını, Balaban Mahallesi sakinlerinden serbest meslek sahibi Mustafa Çakır ile ev hanımı Fatma Çakır’ın zarif kızları Hacer Çakır ile birleştirdi. Acısu Kültür Merkezi’nde gerçekleşen nikahı Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez kıyarken gençlerin şahitliklerini de Emine Gülay ile Ayşe Çakır üstlendi. Nikahta her iki ailenin dost ve akrabaları hazır bulunurken Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, gençlerin mutluluğuna ortak olan konuklar huzurunda evlilik cüzdanını da gelin hanıma verdi. Çiçeği burnunda gelin ile damada takısını takan ve ömür boyu mutluluk dileyen Başkan Üzülmez, Çakır ve Gülay Ailelerini de tebrik etti.

29 Nisan 2015 Kocaeli- Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR