Ağdağ, Başbakan’a yüklendi

MHP Başiskele Teşkilatı’na yemek veren MHP Milletvekili aday adayı Rıza Ağdağ, Başbakan Erdoğan’ın devleti yönetemediğini söyledi.MHP Milletvekili Ada...

BÜYÜT

MHP Başiskele Teşkilatı’na yemek veren MHP Milletvekili aday adayı Rıza Ağdağ, Başbakan Erdoğan’ın devleti yönetemediğini söyledi.

MHP Milletvekili Aday Adayı Rıza Ağdağ, ilçe teşkilatları ile buluşmalarına önceki akşam MHP Başiskele Teşkilatını da kattı. Çalışmalarından bahseden Ağdağ, “Sayın Başbakan unutmasın ki, şirketi satabilir ama devleti asla. Şirkete ortak bulabilir, ama devlete asla, kimin malını kime satıyoruz” diyerek Başbakanın devlet yönetimi ile şirket yönetimini birbirine karıştırdığını belitti.

6 MİLLETVEKİLİ
Ağdağ’ın yemeğine MHP İl Başkan Yardımcısı Gökmen Türengül, MHP Başiskele İlçe Başkanı Süleyman Gökbayrak, eski İl Başkanı Sedat Arı, MHP İl yönetiminden İsmail Yazıcı ve Fuat Keleş ile ilçe teşkilatı üyeleri katıldı. Ağdağ, yemeğe katılanlara, “Kocaeli’den en az 6 milletvekili ile sesimizi rahatlıkla duyurmalıyız” dedi.

11 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR