Murat Tosun Akademi’den sürüş teknikleri

Kosifler Oto tarafından İzmit Körfez Pisti’nde düzenlenen organizasyonda Murat Tosun Akademi tarafından Kosifler Oto müşterilerine ileri sürüş teknik...

BÜYÜT

Kosifler Oto tarafından İzmit Körfez Pisti’nde düzenlenen organizasyonda Murat Tosun Akademi tarafından Kosifler Oto müşterilerine ileri sürüş teknikleri eğitimi verildi. Bu eğitim ile katılımcılara, kaygan ve kuru zeminde karşılaşabilecekleri tehlikelerden kurtulmanın incelikleri öğretildi.

 

EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRDİLER

İzmit Körfez Pisti’nde kurulan eğitim istasyonları ile Kosifler Oto BMW kullanıcıları, güvenli sürüş tekniklerini yaşayarak öğrendi. Temel pratik bilgilerin teorik olarak anlatıldığı eğitimde katılımcılar sürüş eğitimi alırken eğlenceli vakit de geçirdi.

 

SİMÜLASYONLARLA BİREBİR GÖSTERİLDİ

Eğitim kapsamında pek çok farklı senaryo, yapılan simülasyonlarla birebir gösterildi. Tehlike anında direksiyon hakimiyetini sağlayarak aracı nasıl tam kontrol altında tutabilecekleri konularında Murat Tosun Akademinin uzman eğitmenleri tarafından katılımcılar eğitildiler.

02 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR