Doğan: Gençleri önemsiyoruz

Derneğin İl Temsilcisi Ferhat Ertem ve yönetim kurulu üyeleri Enes Göçer ve Serdar Arıcan, yaptıkları ziyarette Başkan Doğan’a dernekleri hakkında bi...

BÜYÜT

Derneğin İl Temsilcisi Ferhat Ertem ve yönetim kurulu üyeleri Enes Göçer ve Serdar Arıcan, yaptıkları ziyarette Başkan Doğan’a dernekleri hakkında bilgi verdiler.  Ferhat Ertem gayelerinin başta Türkiye olmak üzere bütün dünyanın maddiyatçı ruhuyla birlikte maneviyatçı ruhuyla da kalkınmasına katkı sağlamak olduğunu belirterek” Üstat Necip Fazıl Kısakürek’in fikir ve misyonu çerçevesinde projeler hazırlayarak, toplumun bilinçlenmesine katkı sağlamak istiyoruz” dedi.

 

GENÇ DOSTU

Başkan Doğan da ziyaretine gelen Büyük Doğu Fikir Ocakları Derneği yetkililerini tebrik edip çalışmalarında başarı dileğinde bulunarak” görüyorum ki hepiniz gençsiniz. İzmit Belediyesi genç dostu bir belediyedir. Ülkemiz genç ve donanımlı bir nüfusa sahip. Bununla gurur duyuyoruz.  Gençlerimizi çok önemsiyoruz. Başbakanımız da gençlere her zaman güven duymaktadır. Seçilme yası 25’e indi. Başbakanımız şimdide 18 yaşa indirmek için çalışıyor. Gerek siyasi gerekse diğer alanlarda gençlerimizin önünün açılması için her zaman bizlere örnek oldu. Bizlerde bu çizgide çalışıyoruz. Gençlerimize önem veren genç dinamik bir liderimiz var, inşallah bu genç dostu liderimiz Cumhurbaşkanımız olacak” şeklinde konuştu.

Büyük Doğu Fikir Ocakları Derneği Kocaeli Temsilcisi Ferhat Ertem ziyarette Başkan Doğan’a Necip Fazıl Kısakürek’in bir kitabını hediye etti.

08 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR