“Yalan haberler bizi yıldıramaz”

AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel: “Yalan haberler bizi yıldıramaz”AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve ilçe yönetim kurulu, haftalık toplantısını...

BÜYÜT

AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel: “Yalan haberler bizi yıldıramaz”

AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel ve ilçe yönetim kurulu, haftalık toplantısını Yazlık Kadırga Tesisleri’nde gerçekleştirdi. Toplantı öncesinde önemli açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Sedat Yücel, AK Parti güçlü bir partidir, yalan haberlerle kimse bizi yıldıramaz” dedi.
İlçe Başkanı Sedat Yücel yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz günlerde Kocaeli’de yayın yapan bir gazetenin internet sitesinde yayınlanan bir haberde AK Parti Gölcük ilçe teşkilatının bir anket yaptırdığını ve çıkan % 35’lik sonucun AK Partinin Gölcük’te inişe geçtiğini ve başarısız olduğunu belirtilmekte. Oysaki AK Parti Gölcük İlçe Başkanı olarak benim böyle bir anketten haberim yok, teşkilatımın haberi yok. Ayrıca AK Parti İl Teşkilatımız ve Genel Merkezimizden de bu yönde bir yaptırım talimatı da almadık. Son derece asılsız, son derece üzücü bir haberin bu şekilde yayınlanması yalan bir haberdir” dedi.

ANKET YAPTIRMAK CİDDİ BİR İŞTİR
Yücel açıklamasında şunları söyledi; “Anket yaptırmak ciddi bir iştir. Öyle önüne gelene anket yaptırılmaz. Bu işi yapacak kişi veya kişilerin bu eğitimi alması gerekir. AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatımızda bu işle görevlendirilmiş ve eğitim aldırdığımız bir arkadaşımız yok. Sadece Gölcük Vizyon 2023 projesi kapsamında Üniversitesi görevlileri tarafından yapılan bir ankette Gölcük’te % 85’lik gibi önemli bir memnuniyetin olduğu bir sonuç çıkmış bunda kamu oyuyla paylaşılmıştı. AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatının sonuna kadar güvendiği Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in görev süresinin son gününe kadar görevinin başında ve AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı da sonuna kadar arkasındadır.Anket yapılacağı zaman ve yapılması gerektiği zaman biz anket yaptırır ve sonucu kamuoyu ile paylaşırız” dedi.

ELLİBEŞ BAŞIMIZI EĞDİRMİYPOR
Başımızı öne hiçbir zaman eğdirmeyen bir belediye başkanımız var diyen Yücel, “Bu yapılanlara sadece gülüyoruz. Zira Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in ve AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatının Gölcük için ve Gölcük halkı için neler yaptığı, hangi hizmetlerin kazandırıldığı ve nasıl bir başarı elde ettiği ortadadır. Başımızı öne hiçbir zaman eğdirmeyen bir Belediye Başkanımız var ve bizde teşkilat olarak her zaman aslanlar gibi çalışan, üreten ve halkıyla paylaşan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in yanındayız, destekleyicisiz bundan kimsenin asla şüphesi ve endişesi olmasın. Bu yalan ve asılsız haberler bizi asla ve asla onurlu yürüyüşümüzden asla geri döndüremez. Başarımızı gölgelemek isteyenler, başarımızı kıskananlar seçimlere daha 1 yıl varken başlattıkları bu çirkin karalamaların altında kalacağını onlara hatırlatmak isterim” dedi.

24 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR