TÜMSİAD’dan üyelere seminer

        Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi tarafından “Markalaşma ve Kurumsallaşma” semineri düzenlendi. Gebze Ticaret Odası M...

BÜYÜT

 

 

 

 

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gebze Şubesi tarafından “Markalaşma ve Kurumsallaşma” semineri düzenlendi. Gebze Ticaret Odası Meclis Salonu’nda gerçekleşen seminer programına iş dünyasından yoğun katılım gerçekleşti. Seminere ilçede bulunan sivil toplum kuruluşları ile iş adamlarının ilgisi büyük oldu.

 

BÜYÜK BİR ORGANİZASYON

Genel Sekreter Önder Arslan’ın sunumuyla başlayan programda konuşan TÜMSİAD Gebze Şube Başkanı Ensar Korkmaz, derneğin kurumsal yapısı hakkında bilgiler verdi. Yurt içinde 57 şube, yurt dışında 8 şube, 47 temsilcilik ve 13 bine yakın üyeleri olduğunu anlatan Korkmaz, TÜMSİAD’ın büyük bir organizasyon olduğunu belirtti.

 

FUARI ANLATTI

Gaziantep’te düzenlenecek olan TÜMEXPO TÜMSİAD Sanayi ve Ticaret Fuarı hakkında da bilgiler veren Korkmaz, “Bu fuar ile hedefimiz Ortadoğu pazarlarında önemli bir yer edinmek, Türkiye ve Ortadoğu ülkeleri arasında ticari köprüler kurmaktır. Ayrıca Ortadoğu’yu Avrupa’ya açmak istiyoruz. Bu fırsat iş yapmak isteyen iş adamlarımız için büyük bir fırsat olacaktır” diye konuştu.

 

ÖNEMLİ BİLGİLER

Daha sonra başlayan seminerde ise NLP ve Kişisel Gelişim Uzmanı Oğuz Saygın markalaşma ve kurumsallaşma ile ilgili düşüncelerini katılımcılarla paylaştı. Büyük firmaların nasıl markalaştığını örneklerle ortaya koyan Saygın, özellikle kurumsallaşmış firmaların yapısından bahsederken, zaman zaman da hafızalarda yer etmiş, önemli bir pazar kitlesi yakalamış, markalaşmış ve kurumsallaşmış firmaların reklam filmlerini de sunarak markalaşma ve kurumsallaşma konusunun pekiştirilmesini sağladı. Program, Oğuz Saygın’a, TÜMSİAD Şube Başkanı Ensar Korkmaz tarafından verilen plaketle son buldu.

25 Haziran 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı! mask
Erkek öğrencisine tecavüz ettiği iddia edilen öğretmen tutuklandı!
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı! mask
Durdurulan şahsın üzerinden çıktı!
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı! mask
Karamürsel'de çocuk bıçaklandı!
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor mask
Plajyolu da tramvaya kavuşuyor
Ekmekte flaş fiyat açıklaması! mask
Ekmekte flaş fiyat açıklaması!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR