DYP İL YÖNETİMİ BASINA TANITILDI

Geçtiğimiz günlerde Doğru Yol Partisi (DYP) Kocaeli İl Başkanlığına yeni atanan Mehmet Salih Akbay’ın yönetim kurulu, dün Adliye karşısında bulunan F...

Geçtiğimiz günlerde Doğru Yol Partisi (DYP) Kocaeli İl Başkanlığına yeni atanan Mehmet Salih Akbay’ın yönetim kurulu, dün Adliye karşısında bulunan Fiskos Kafe’de basın mensuplarına tanıtıldı. İzmir’den geldiği sırada trafiğe yakalanan toplantıya geç kalan yeni il başkanı Mehmet Salih Akbay’ın yerine il yönetimini başkan yardımcısı Metin Palabıyık basın mensuplarına tanıttı.

 

İL YÖNETİMİNDEN YOĞUN KATILIM

Gerçekleşen basın açıklamasına DYP İl Yönetiminden; İl Başkan Yardımcıları Murat Süer, Metin Palabıyık, Şenol Gürses, Hakan Ancoza, Uğur Canberk, Bülent Aksu, İl Müfettişi Mehmet Ökten, İl Sekreteri Arzu Birinci, İl Kadın Kolları Başkanı Emine Babuccu, İl Saymanı İbrahim Kuscu ile birçok partili katılım gösterdi.

 

BAYRAĞI DAHA İLERİ TAŞIYACAĞIZ

Günün anlam ve önemine dair bir konuşma gerçekleştiren İl Başkan Yardımcısı Metin Palabıyık, “ Arkadaşlarımıza yardımcı olmak için bir görev dağıtımı yapıldı. Sayın il başkanımız İzmir’de olduğundan dolayı toplantıya yetişemedi. Bir süre kendimizi dinlendirmeye almıştık. Arkadaşlarımızla birlikte bir karar aldık. Bu şanlı bayrağımızı tekrar Tansu Çiller’in devrettiği bayrağımızı daha yukarıya taşımak adına yola çıktık” dedi.

21 Ağustos 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR