Bahçeşehir Koleji’nde anne-baba okulu töreni

Bahçeşehir Koleji tarafından geleneksel olarak her yıl yapılan ve sekiz hafta boyunca devam eden Anne-Baba Okulu görkemli bir şekilde gerçekleştirile...

BÜYÜT

Bahçeşehir Koleji tarafından geleneksel olarak her yıl yapılan ve sekiz hafta boyunca devam eden Anne-Baba Okulu görkemli bir şekilde gerçekleştirilen sertifika töreni ile tamamlandı.  Eğitime katılan veliler okulda yapılan törenle sertifikalarını alırken, Okul Müdürü Mahmut Kalcı ve eğitimi veren okul Psikolojik Danışmanları Nesrin Birden ve Melek Arıcı’ya teşekkürlerini ilettiler. Veliler adına konuşmayı yapan Aylin Topakoğlu, bu eğitimin yaşantılarına yeni şeyler kattığını, önemli olanın insan yetiştirmek olduğunu vurguladı.


MEMNUN OLDULAR

Kartepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Sami Demirci ve Şube Müdürü Yahya Ali’nin katılımıyla yapılan törende veliler sertifikalarını alırken oldukça mutlu görünüyorlardı. Okul Müdürü Mahmut Kalcı konuşmasında, okulumuz tarafından her yıl verilen aile ağitimine velilerin ilgisinden ve katılımından son derece memnun olduklarını belirtti.

 

SERTİFİKA VERİLDİ

Eğitim sonunda sertifikalarını alan veliler; Sema Albeni, Havva Öztürk, Öznur Soyer, Gamze Yılmaz Doğan, Funda Ertürk, Esin Pınarbaşı, Nesrin Erkan, Burcu Çelikkoca, Serpil Bülbül, Şüheda Aydinç, Melike Kurşunoğlu, Şule Öztürk, Aylin Topakoğlu, Hatice Barış ve Türkan Talak.

06 Şubat 2015 Kocaeli- EğitimYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR