Ruslar şifayı Kocaeli’de bulacak

Sağlık turizminde büyük bir atılım gerçekleştiren Türkiye, Rusların ilgisini çekmeye başladı. İsrail, Almanya ve İngiltere gibi ülkeleri daha fazla t...

BÜYÜT

Sağlık turizminde büyük bir atılım gerçekleştiren Türkiye, Rusların ilgisini çekmeye başladı. İsrail, Almanya ve İngiltere gibi ülkeleri daha fazla tercih eden Rus hastalar, Türkiye’nin sağlık turizmi atılımından dolayı Türkiye’yi de tercih etmeye başladı. Healtpath Sağlık Turizmi Genel Müdürü Bülent Gök, Rusya ‘da sağlık turizmi görüşmeleri gerçekleştirdi.

 

SAĞLIK TURİZMİ

Bülent Gök, Moskova’da Kvadra Tour Yönetim Kurulu Başkanı Stella Dudareviç, SMK Audit Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Surol ve yönetim kurulu üyeleri ve Derya Tour Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Boyraz ile görüşme gerçekleştirdi. Rusya’nın başkenti Moskova’da gerçekleştirilen görüşmelerde, Türkiye burada faaliyet gösteren acentelere anlatıldı, Rusların hangi hastalıklarda tedavi edilmek istedikleri araştırıldı. Türkler ve Ruslar tarafından kurulan acenteler ile yapılan görüşmelerden iyi sonuçlar alınırken, Healtpath Sağlık Turizmi şirketi Rusya’ya yüzünü dönerek sağlık turizmi hedefini büyüttü.


UCUZ SAĞLIK HİZMETLERİ

Rusya temasları sırasında görüşmeleri değerlendiren Gök, “Rus halkının sağlık anlamında yaşadıkları sorunları araştırdık. Türkiye’yi tercih etmeleri için şirketimiz olarak gerekçelerimizi aktardık. Rusların daha çok Onkoloji, Dermatoloji, Estetik ve Üroloji alanlarında hizmet istediklerini öğrendik. Biz başta Kocaeli’de hizmet veren bir kuruluşuz. Bu anlamda tüm hastanelerimizde bu alanlarda tedavi hizmetleri veriliyor. Ruslar yaptığımız anlaşmalar ile artık Kocaeli ve Türkiye’yi tercih edecek. Rusya’da faaliyet gösteren tüm acentelere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim” dedi.

17 Ağustos 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR