CHP’de eğitim toplantıları sürüyor

İl Çalışma Grubu Eğitmeni Filiz Kandemir Duran, Derince Yenikent’te partililere eğitim verdi.CHP Kocaeli İl Çalışma Grubu yaklaşan genel seçimler önce...

BÜYÜT

İl Çalışma Grubu Eğitmeni Filiz Kandemir Duran, Derince Yenikent’te partililere eğitim verdi.

CHP Kocaeli İl Çalışma Grubu yaklaşan genel seçimler öncesi çalışmalarına hız verdi. Oluşturdukları ekiplerle Kocaeli’nin dört bir köşesine dağılan grup, vatandaşları CHP’nin yepyeni ve halkın her kesimine hitap edecek projelerle bilgilendirirken, İl Çalışma Grubunun eğitmenleri de düzenledikleri toplantılarla partililere bilgi veriyor.

EĞİTİM VERİLDİ
Bu eğitimlerden bir tanesi geçtiğimiz günlerde Derince’de yapıldı. Yenikent Mahallesi’nde sahada çalışacak olan partililere İl Çalışma Grubu Eğitmeni Filiz Kandemir Duran tarafından eğitim verildi. CHP Derince İlçe Kadın Kolları ve mahalle temsilcilerinin katıldığı toplantıda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 41 sözü üzerine proje bilgilendirmesi yapıldı.

DETAYLI BİLGİ
Toplantıda anayasanın değiştirilmesi, YÖK’ün kaldırılması, medyanın özgür ve bağımsız olması, 4/B ve 4/C uygulamalarına son verilmesi, siyasetin finansmanının şeffaf hale getirilmesi, aile sigortası getirilerek sosyal devletin güçlendirilmesi, yoksulluğun tarihe gömülmesi, emeklilere milli gelir artışından pay verilmesi, emeklilerin beklediği intibak yasası çıkarılarak, emekliler arasındaki eşitsizliğin giderilmesi gibi konuların altı çizilerek tüm maddeler hakkında detaylı bilgi verildi.

06 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR