DOĞAN’I YILIN BABASI SEÇTİLER

Genç İş Kadınları Derneği, çocuk odaklı çalışmalara öncelik veren, çocukların sosyal gelişimleri için sürekli projeler üreten İzmit Belediye Başkanı D...

BÜYÜT

Genç İş Kadınları Derneği, çocuk odaklı çalışmalara öncelik veren, çocukların sosyal gelişimleri için sürekli projeler üreten İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı “Yılın Babası” seçti. Seka Park Özsar Restaurant’ta gerçekleşen etkinliğe dernek üyeleri eşleri ile birlikte katıldılar.

Çocuk Hakları Masası ve Çocuk Hakları Okulu başta olmak üzere çocuklara yönelik yaptığı pek çok çalışmanın İzmitli çocuklar tarafından çok sevildiğini ifade eden Genç İş Kadınları Derneği Başkanı Seda Ünal, “ İzmit Belediye Başkanı hem insani vasıfları hem de bir çocuk doktoru olmasından dolayı çocuk odaklı çalışmalarına belediye başkanlığı süresincede önem veriyor. Çocuklara bisiklet veriyor, onlar için havuzlar açıyor.

BAŞARILI ÇALIŞMALAR YAPTI

Mahallelere geldiğinde onlara samimi bir şekilde yaklaşıyor ve isteklerini bir yetişkini dinlermiş gibi dinliyor ve önemsiyor. İzmitli çocuklar için yaptığı birçok çalışmanın yanı sıra kendi kızlarına hem annelik hem babalık yapan, onlara her zaman destek olan bir babayı görmezden gelmemiz mümkün değil. Kendi çocukları ve İzmitli çocukları bu kadar önemseyen bir babayı bizde dernek olarak yılın babası seçtik” dedi.

ÇOCUKLAR HERŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK

Konuşmalar sırasında duygulandığını ve gururlandığını dile getiren Doğan, “ Babalar Günü sembolik bir gün gibi görünse de çoğu zaman duygularını saklayan, her zaman dağ gibi güçlü görünmek zorunda olan biz babaları mutlu ediyor. Bu özel günde çocuklarımız tarafından hatırlanmak çok güzel. Benim ve tüm babaların tek gayesi ailesinin ve çocuklarının mutlu olmasıdır. Tüm babaların isteği budur.

DERNEĞE TEŞEKKÜR

Ben kendi çocuklarım için bunu sağlamaya çalışırken kendi çocuklarım olarak saydığım İzmitli çocukların da mutlulukları için çalışmaya devam edeceğim. Çocuklar her şeyin en güzeline, en iyisine layık. Bu anlamlı hediyeyi tüm babalar adına alıyorum. Beni 'Yılın babası' seçen dernek yönetimine teşekkür ediyorum" dedi. Yapılan konuşmaların ardından Dernek Başkanı Seda Ünal, Başkan Doğan’a ve dernek üyelerin eşlerine “Babalık Diploması” verdi.

BİRLİKTE
Genç İş Kadınları Derneği, çocuk odaklı çalışmalara öncelik veren, çocukların sosyal gelişimleri için sürekli projeler üreten İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı “Yılın Babası” seçti.

180620121439330145772_4.jpg

180620121439330145772_5.jpg

18 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR