Kocaeli Ticaret Odası’nda seminere yoğun ilgi

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO)’da, E- Defter, E- Fatura, E- Arşiv Fatura ve E-Tebligat Uygulamalarına Geçiş Süreci konulu seminer düzenlendi. Aşırı ilg...

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO)’da, E- Defter, E- Fatura, E- Arşiv Fatura ve E-Tebligat Uygulamalarına Geçiş Süreci konulu seminer düzenlendi. Aşırı ilgiden dolayı seminerin ikinci bölümü başka bir salonda devam etti. Seminer AG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeminli Mali Müşavir Ahmet Gündüz tarafından verildi.

 

200’E YAKIN KİŞİ KATILDI

İki bölüm halinde düzenlenen seminere firma muhasebe departmanlarının yetkilileri ve mali müşavirlerden oluşan 200’e yakın kişi katıldı. Programda konunun uzmanı ve Türkiye’nin tanınmış yeminli mali müşavirlerden Ahmet Gündüz katılımcılara detaylı bilgiler verdi. Yoğun bir ilgi ile karşılanan ve dikkatle takip edilen seminer beğeni ile karışlandı.

 

3 ARALIK’TA BAŞKA BİR SEMİNER

E- arşiv fatura konusuna özel ilgi gösteren katılımcılar yeterli derecede bilgilendiklerini ve konuyu tüm detaylarıyla öğrendiklerini ifade etti. 3 Aralık tarihinde, yeni yıla girerken yapılması gerekenler konusunda seminer verilmesi de kararlaştırıldı. Oda yetkilileri bugüne kadar seminerlerde böyle ilgiyi görmediklerini ifade ederek, katılımın bu denli yoğun olmasından mutluluk duyduklarını söyledi.

13 Kasım 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR