MÜSİAD’dan Başkan’a ziyaret

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Recep Bilal Şengün ile yeni yönetimini misafir etti.MÜSİAD Kocaeli Şube...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Recep Bilal Şengün ile yeni yönetimini misafir etti.

MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Recep Bilal Şengün ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Ocak ayının sonunda genel kurul yaptıklarını hatırlatan Şengün, yönetime giren yeni isimleri Başkan Karaosmanoğlu’na tanıttı. Başkan Karaosmanoğlu’na bir çiçek takdim eden Şengün, ayrıca MÜSİAD Genel Merkezi ile Kocaeli şubesi olarak kendilerinin yayınladıkları dergileri takdim etti.

2012’İN KONUSU İSRAFIN ÖNLENMESİ
Ankara’da gerçekleştirdikleri program çerçevesinde iktidar ve muhalefet partileriyle MÜSİAD’ın yeni Anayasa Taslağı’nı paylaştıklarını söyleyen Şengün, taslağın bir kopyasını da Başkan Karaosmanoğlu’na verdi. MÜSİAD Kocaeli Şubesi olarak kentin yararına projeler üretmek için çalıştıklarını söyleyen Şengün, 2012 yılı içinde ise özellikle israfın önlenmesi konusunda çalışmalar yapacaklarını belirtti.

GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİZE AÇIĞIZ
Şengün ile MÜSİAD’ın yönetim kurulu üyelerine başarılar dileyen Başkan Karaosmanoğlu, “Sanayicimiz ve iş adamlarımıza büyük önem veriyoruz. MÜSİAD ve derneğin Kocaeli şubesi, her zaman takdir edilen, önemli çalışmalar yapıyor. Kocaeli’nin önünü açacak hizmetler yapacağınıza inanıyoruz. Büyükşehir olarak, tüm görüş ve önerilerinize açığız. Kocaeli’nin yararına olacak çalışmalarınıza destek vermeye hazırız’’ ifadesini kullandı.

10 Şubat 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR