Kadın Meclisleri kahvaltıda buluştu

    Kadın Meclisi Başkanı Bahar Baykal ve yönetim kurulu üyeleri, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu ve meclisi üyelerinden...

BÜYÜT

 

 

Kadın Meclisi Başkanı Bahar Baykal ve yönetim kurulu üyeleri, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu ve meclisi üyelerinden oluşan heyeti Tütünçiftlik Sahil Tesislerinde kahvaltı programında ağırladı. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın eşi Bilge Baran da programa katılarak Kadın Meclis Başkanı Baykal ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda yeni dönem çalışmalarıyla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

YENİ ANLAYIŞLAR

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan yaptığı konuşmada, kadın meclisi olarak kentte var olan kadın olgusunun her zeminde değişimi için gayret gösterdiklerini ve son yıllarda bunun meyvesini aldıklarını söyledi. Balcıoğlu kadınların her alanda zerafeti ve ufuklarıyla yönetimlere yeni anlayışlar getirdiklerini söyleyerek; “Kadınlarımız ekonomik hayatta, sanatta, siyasette kısacası yaşamın her alanında olmalılar. Kadınlar her alanda başarılı olabilecek meziyetlere sahipler. Kadınlar duygularıyla, mantıklarıyla, kültürleriyle ve her işte gösterdikleri üstünlüklerle bizzat yaşamın içinde yol göstermektedir.” dedi.

01 Temmuz 2014 Kocaeli- GündemYÜKLENİYOR