Durmuş: Ben dava adamıyım, arkadaşlarıma destek vereceğim

MHP Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş, listeye girmediği için kimseye kırgın olmadığını, partisinin kendisini bu dönem dinlendirmeye karar verdiğini,...

BÜYÜT

MHP Kocaeli Milletvekili Cumali Durmuş, listeye girmediği için kimseye kırgın olmadığını, partisinin kendisini bu dönem dinlendirmeye karar verdiğini, MHP’nin seçimi kazanması için her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyledi.

PARTİMİN NEFERİYİM
MHP Kocaeli’den Lütfü Türkkan, Ruhi Çavdar, İsmail Kurt, Hilal Elmas, Çağdaş Duyar, Rıza Ağdağ, Veysel Besnili, İsmail Okumuş, Filiz kıymaz, Veysel çelik ve Hamit Kuş’u milletvekili adayı gösterdi. MHP’nin mevcut milletvekili Cumali Durmuş, liste dışında kaldı. MHP’nin milletvekili aday listesini ve miste dışı kalmasıyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz Cumali Durmuş, her zaman partisinin neferi olduğunu, arkadaşlarına her türlü desteği vereceğini söyledi.

DESTEK VERECEĞİM
Durmuş, “ Biz dava adamıyız. Biz davamıza inandır ve yıllardır mücadele ettik. Partim beni bu dönem dinlendirme kararı aldı. Bunu da saygıyla karşılıyorum. Siyaset uzun soluklu bir iştir. Listeye alınmadım diye, küsmece, darılmaca olmaz. Davamızda, kişiler önemli değildir. Partimizde yeni arkadaşlar listeye kondu. Kendilerine her türlü desteği vereceğim. Seçim çalışmalarına katılacağım ” dedi. Durmuş ayrıca, Pazartesi veya Salı günü Kocaeli’ye gelip basın toplantısı yapacağını söyledi.

12 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR