Başkan Karaosmanoğlu’na çevre teşekkürü

Çevreye büyük önem verdiklerini belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Bu çevre bu toprak bizim. Ona gözümüz gibi bakmal...

Çevreye büyük önem verdiklerini belirten Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Bu çevre bu toprak bizim. Ona gözümüz gibi bakmalıyız. Çevremiz sayesinde rahat bir nefes alıyoruz” dedi.

 

Çevremizi kirletmeye kimsenin hakkı yok

İzmit Körfezini temizlediklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Gerek karadan gerek havadan ve gerekse denizden körfezi denetim altında tutuyoruz. Hiç kimsenin denizimizi kirletmesine izin vermiyoruz. Kirletenlere de ağır yaptırımlar uyguluyoruz. Çevremizi kirletmeye kimsenin hakkı yok” diye konuştu.

 

Yaptığınız çalışmaları yakından biliyoruz

Tütünçiftlik Sahili Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Hulisi Küçükdevlet, “Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin ve sizin çevre konusunda yaptığınız çalışmaları yakından biliyoruz. Özellikle Tütünçiftlik bölgesinde yaptığınız çalışmalar için çok teşekkür ederiz” şekline konuştu.

 

 

24 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

ahmet - çevreyi kirletenlerin kılına dokunmayan başkana teşekkür,bunların çevreden haberi yok.

Yanıtla . 0Beğen 24 Ekim 12:03
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR