Azerbaycan heyeti İSU’yu ziyaret etti

Azerbaycan’da altyapı faaliyetleri yürüten uluslararası bir Türk şirketinde üst düzey görev yapan eski İSU Genel Müdür Yardımcısı Dr. Bahattin Yanık,...

BÜYÜT

Azerbaycan’da altyapı faaliyetleri yürüten uluslararası bir Türk şirketinde üst düzey görev yapan eski İSU Genel Müdür Yardımcısı Dr. Bahattin Yanık, beraberindeki 10 kişilik Azeri teknik heyet ile İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’ı ziyaret etti.

İSU Genel Müdürlüğü’nde yıllarca görev yaparken aldığı yurtdışı teklifini değerlendirerek geçtiğimiz yıl içerisinde bu görevinden ayrılan Dr. Bahattin Yanık ve eski Projeler Daire Başkanı Ahmet Yücesoy, 10 kişilik Azeri teknik heyet ile eğitim ve teknik gezi kapsamında Kocaeli’ye geldi. Bölgenin en büyük atıksu arıtma tesisi olan Gebze Atıksu Arıtma Tesisinde inceleme yaptıktan sonra İSU Genel Müdürü İlhan Bayram’ı makamında ziyaret eden Dr. Bahattin Yanık ve Ahmet Yücesoy, yıllarca birlikte çalıştıkları çalışma arkadaşları ile hasret giderdi.

BAYRAM BİLGİ VERDİ
Dr. Yanık ve beraberindeki Azeri misafirlerini bir süre makamında ağırlayan Genel Müdür İlhan Bayram, daha sonra kurum tarafından inşaat çalışmaları devam eden Kandıra Namazgah Barajı ile teknoloji merkezleri olan SCADA ve ALO 185 birimlerini gezdirerek uygulama ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Genel Müdür İlhan Bayram, ardından Azeri misafirlerini yemekte ağırladı. İSU Genel Müdürlüğü’nün yaptığı tesis ve teknoloji yatırımlarını yerinde inceleyen ve gösterilen sıcak ilgiden dolayı da Kocaeli’nden iyi intibalar edindiklerini ifade eden Azeri teknik heyete İzmit’in meşhur pişmaniyesi ile çeşitli hediyeler takdim edildi.

07 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR